Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiatal nő akar valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal nő akar valamit egy tőle jóval idősebb férfitól, hogyan tudná a tudtára adni?

Figyelt kérdés
Nem tolakodóan, csak finonam.

júl. 15. 09:21
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Az nehezíti, vagy könnyitgeti a menetet, hogy ezt az illetőt már évek óta ismerem, de eddig semmibjelét nen adtam, higy akarnék valamit, vagy tetszik.

Ha váltanék, és közvetlenebb lennék, lennének vonzó nézéseim, sok sok mosollyal, lehet akkor sem venné a lapot, mert eddig nem ilyen voltam, vagy pont ezmiatt esne le neki hamar?

júl. 20. 07:24
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túlfilózni. Adj egyértelmű jeleket, beszélgess vele, tereld KVzásra a beszélgetést stb stb.
júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#21


Így várhatod, hogy bármit is fog lépni ha ennyire semmilyen voltál.


Hittem már magam én is totál közömbösnek egy lány szemében, illetve mintha a pont lesz@rna mindent amit mondok...

júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
23: na de most pont, hogy közvetlen, kedves, mosolygós, szemezős lennék, kezdeményezek majd pátbeszédet is.
júl. 20. 16:35
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, tedd is így.


vagy 1 hónap múlva megteszi más...amikor csak várunk és várunk előbb utóbb egy szép nap már mással látjuk...

júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!