Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányként elfogadnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányként elfogadnál szexert pénzt idősebb ferfitól,hogy me tudj venni olyan dolgokat amire amugy nem telne?

Figyelt kérdés

#Támogatás szexert
jún. 9. 08:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Én személy szerint nem, de van rengeteg laza erkölcsű csaj a nagyvilágban, szóval biztos van aki igen
jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sok múlik a körülményeken. Ha például a csajnak szimpi a csóka, akkor hülye lesz nem belemenni.
jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Én szimplan 1fiatal lanyt keresek aki nem szexet, hanem megértést és 1kis szeretetet szeretne cserebe, de én is támogatnék fiatal lanyt
jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Sok nő apakomplexusos, úgyhogy találni ilyet a világban. Én nem tudnám ezt csinálni, sajnos nincs hozzá gyomrom. Sajnos, mert másképp meg sosem lesz pénzem.
jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha szegény lennék (vagy is annál is szegényebb mint most) akkor se.

Nem vagyok hajlandó tárgyiasítani magam.

jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok k.rva
jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az értékrendembe nem fér bele. Már simán az egyéjszakás sem, korombeli partnerrel, de pláne nem egy érzelemmentes támogatói kapcsolat valakivel, eki az apám lehetne.
jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok.

Nem tudom elképzelni, hogy egy idősebb palival, akihez nincs gusztusom ágyba bújjak, csak hogy valami designer cuccot megkaphassak.

Ha valami megélhetési gond lenne, ahonnan már nincs kiút és minden kötél szakad (ilyen szerintem nem létezik :D) akkor esetleg, de szégyellném magam.

Voltak elszólásaim barátnők között, hogy lefeküdnék a tanárommal jobb jegyért, de természetesen viccből. Nem így neveltek, akinek van tartása, az nem megy bele.

jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

Azert jo latni higy van tartás a mai lanyokban is.

Viszint akkor mi lenne ha lenne valamiert vonzódas is es pénz is?

jún. 10. 23:35
 10/16 anonim válasza:
0%
Én ismerek ilyen lányt még csak 16 éves
jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!