Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányként elfogadnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányként elfogadnál szexert pénzt idősebb ferfitól,hogy me tudj venni olyan dolgokat amire amugy nem telne?

Figyelt kérdés

#Támogatás szexert
jún. 9. 08:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
En ingyen is lefekszem idosebb ferfiakkal vonzalom alapon, nem kell ehhez penz meg draga dolgok xd
jún. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
90%

Normál és első körben semmilyen pénzről nem szólhat...aztán telik az idő, s van az úgynevezett Élet, ami nem is olyan egyszerű....A kérdés, hogy csak a pénzért mész bele, vagy amúgy is belemennél a pénz csak egy mellékes szál...nem mindegy.

A "kitartott" háziasszonyok ugyan micsodák?

A válásnál "mindet vivő", vagy "lehúzó" nők ugyan micsodák? (ez esetenként más és más, az igaz)

Nehezen értelmezhető dolgok ezek.

Család: nekem Apám egy pszichopata smucig seggfej volt, soha nem adott semmit, legszívesebben kisemmizett volna, lakhatási, egzisztenciális problémák pókhálójában vergődtem évtizedeken keresztül. Volt egy találkozás/randi egy idősebb hapsival, aki arról kezdett el "hadoválni", hogy "gondoljam át", mert sok ingatlanja van, és az "örökség"-ről beszélt. Az első randin. Apám aki szíve szerint kisemmizett volna, fura volt ezt hallani egy "vadidegen" szájából. A Vénusz itt fényszögelt egy nagyot.

Szóval az Élet nem egyszerű. (családi háttér, honnan indulsz, lehetőségek, ki mit bír el, stb.)

Le lehet pontozni!

jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Amugy utolso tokre igazad van, ha onkent adni akarja miert bun ha elfogadom, attól meg lehet szeretni, kedvelni egymást
jún. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
67%

13-as, 12-es voltam. Nem buzdítok senkit arra, hogy a pénz legyen a motiváció, sőt teljesen elítélem, óva intek ettől bárkit is, mert a sors "visszaadja" a későbbiekben. Annyit írtam csak, hogy az Élet produkál érdekes dolgokat...meg hát annyira nem egyszerű.

Minden körülmény, szitu, helyzet, emberek más és más.

Normál ma már a Nőnek is "meg kell tudnia állnia a lábán". (ez sem egyszerű sok esetben)

Jobb, tisztább, ha egyik fél sincsen a másikra utalva teljes mértékben.

Amit leírtam sztori igaz..."le-fényszögelt" Vénuszka.

Életem legfurcsább élménye volt hallani ilyent egy vadidegentől, aki "mindenét odaadta volna", ellenben Apámmal, aki szíve szerint kisemmizett volna. Amúgy nem lett kapcsolat ebből, de eszembe gyakran eszembe jut.

jún. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha egy lakás ára lenne az összeg, mert minden mást ki tudok gazdálkodni magamnak. Azért, hogy ruhát, sminket, ilyesmit vegyek, arra nem. Mondjuk ha nagyon taszító alak, akkor semmiképp. Ha elmegy kategória, akkor egy lakás áráért már bevállalnám. De ez úgyis elméleti, mert annyit úgyse fizetne senki nekem, még ingyen se Kellek
júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%
Nekem 8 éve meg csak ilyen bnőim vannak. Most 53é ként teljesen joooo így. Nekik is, nekem is. Sose vonzott a gürcölünk-gyerekkel vesződünk-hitelt fizetünk és szétidegesítjük egymást hosszútávon életforma.
júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!