Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy fiú felé? Többi lent.

Figyelt kérdés
Semmi önbizalmam nincsen ezen a téren, meg igazából tapasztalatom sem, pedig állítólag nem vagyok csúnya, meg hülye cicababa sem. Nem tudom mit mondjak nekik a köszönésen kívül, nincs jó dumám, elég sok idő kell nekem míg "bemelegszem". Úgy irigylem a felszabadult, cserfes csajokat, nekik sokkal jobb esélyeik vannak még ha nem is túl szépek, vagy esetleg ducik. De minden fiúnak az első benyomás számít, és rajtam csak annyit láthatnak, hogy egy néma kuka vagyok :( Mit kéne tennem, hogy változzon ez a helyzet?
2010. okt. 31. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A lábaddal végezz célirányos mozgást.
2010. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy? könnyebb lenne válaszolni
2010. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
legyen önbizalmad!!! nem ismerlek,nem látlak,de önbizalom hiánnyal is küzdesz,legyél bátor,tényleg mindenki belejön a beszélgetésbe,viccelődj,nevess,mosolyogj,érdeklődj utána
2010. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem igaz, hogy annyit számít az első benyomás a fiúknál,de próbáld úgy csinálni, hogy azért leessen neki, hogy tetszik neked, még ha nem is beszélsz sokat. Pl. mosolyoghatsz rá, szemezz vele stb.. lehet, hogy akkor megjön neki is a bátorsága a kezdeményezéshez, ha látja rajtad, hogy esetleg van esélye. Megértem a helyzeted, én is ilyen vagyok csak fiúban, de szerintem te könnyebb helyzetben vagy, mert többnyire a fiútól várják el a lányok a kezdeményezést, nem pedig fordítva... 24/F
2010. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, senkit nem érdekel, hogy nem vagy túl kommunikatív. Ha visszahúzódó ÉS ronda vagy, na akkor nincs esélyed.
2010. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam, hogy "hogyan közeledjek egy ufó felé?" kicsit meglepődtem.. :DD

Amúgy igaza van az utolsónak. Egyetértek vele.. :) Szemezz vele és mosolyogj sokat. Néha kifejezetten aranyosak tudnak lenni azok a lányok, akik félénkebbek. Első benyomásnak is.. szerintem. :)

2010. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20:10-es vagyok. Az utolsó válaszoló alatt a 18:42-est értettem.... :D
2010. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tom nekem pl a félénk lányok nagyon bejönnek

aranyosnak találom őket

2010. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!