Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit néztek megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit néztek megy férfin? Mi az ami kizáró tényező?

Figyelt kérdés
júl. 6. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nálam a hiányos fogsor és a dohányzás biztosan kizáró ok.
júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem kizáró tényező a rossz fogazat.Értsd:lepedékes fogak, gyulladt íny,esetleg szürkésen elszuvasodott, elhalt, látható helyen foghiány.


Ami még kizáró ok, ha valaki büdös, koszos, nem fürdik, nem használ dezodort.Koszos a ruhája, cipője, körmei alatt.


Akiknél ilyen alapvető bajok vannak, azokon sehogy nem lehet segíteni.

júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szóval magyarán az ápolatlanság ami nektek kizáró tényező, vagy van ezen felül is? (Őszintén kíváncsi vagyok, nem kukacoskodás a célom)
júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Márkás ruhák, lakás, bankszámla, autó. Tinifiúkon semmit, azok, ha karcsú, széparcú magasak bejönnek nekik.


30F incel

júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

#3 Nekem az igénytelenség, ápolatlanság, ami azonnali kizáró tényező.Valamint az elhízottság.

Én már rájöttem, hogy nálam minden más kompromisszumos dolog abban az esetben, ha a férfivel jól kijövök, okos, normális, jó a humora, jól bánik velem és megbízható.

Hiába nézek rá valakire, aki szemre jól néz ki, ha nem vált ki belőlem semmilyen érzést.

Nekem nincs típusom, hanem az a fontos számomra, hogy az udvarlás alatt megfogjon valamivel.

Visszanézve azokra a férfiakra, akikkel eddig randiztam/jártam totál más külsejű emberek.

Volt közte olyan is, akivel bevallom őszintén kép alapján vagy csak ránezésre nem álltam volna szóba, mert nem igazán tetszett.Viszont magam sem értem hogy, de úgy az ujja köré csavart, hogy totál szerelmes lettem belé, utána már vonzódtam is hozzá.

júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Szó szerint ugyanazt írtam volna, amit az 5-ös. Annyira pontosan fogalmazott, hogy kiegészíteni sincs mivel.
júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Látens 4es
júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3: persze, van ezen felül is, de sokmindenben szerintem tudok / tudnék engedni (ahogy előttem írták), illetve azt is feltételeztem hogy most csak külsőről beszélünk.

Nálam például nem feltétlen kizáró ok a túlsúly vagy a kopaszodás. De vannak bizonyos arcvonások, amik taszítanak, csak ezt nem tudom pontosan körülírni.

júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kocsi, óra, meg majd később más is. :D Illetve azután a bankszámla mérete..:D


19/L

júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!