Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nálatok kizáró tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nálatok kizáró tényező ha a fiú biszexuális?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 13:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
Nálam az lenne mindenképp
2022. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
Nálam nem. Örülnék egy biszex pasinak. Mindig is bejöttek. 🙂
2022. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%
Már a nagyobb fertőzés veszély miatt is kuka.
2022. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
51%

Igen

Ettol fuggetlenul nem egy bi átver engem es megjatsza nekem a férfit. Szerelmes leszek és kötődöm aztán jönnek a jelek.

Kb a 4. pasim ilyen. Nem tudom mit vétettem hogy ezeket vonzom. Szerelmesen meg mar nem könnyű szakitani, csak konkrét esetnél.megy pl megcsalna egy férfivel vagy mondjuk mindegy is nővel is.


A kapcsolatban meg nyelem a hajlamait es iszonyodom pillanatokban a másiktol mikor megcsillan

2022. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Párkapcsolatban nálam kizáró ok.
2022. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%
Nálam nem.
2022. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

Ez önmagában nem lenne kizáró ok. Ha korábbi élményeit szeretné behozni, pl. anál bármilyen formában, az igen.

Amíg annyiban megáll a dolog, hogy a fiúkat és a lányokat is megnézi a strandon nekem nem lenne gond. Ami meg a fertőzést illeti, semmiben nem különbözik, egy análozó hetero pasitól. Vagy egy részeg nőket buliból hazarángató, esetleg ott helyben a budiban megkefélő hetero férfitól.

Fertőzést bármilyen kicspongás hozhat magával, de sok esetben még az se kell hozzá. Kell csináltatni egy szűrést az első szex előtt, ha valaki emiatt aggódik.

2022. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem lenne kizáró ok.
2022. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
22%
Aki azt írta nem kizáró az nézzen utána hogy milyen betegségeket lehet elkapni a fartúroktól.
2022. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2022. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!