Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írnátok olyan sztorikat ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok olyan sztorikat , amelyben a randipartnerben csalódtatok ? Nem úgy nézett ki, mint a képeken, stb. ? Volt olyan , akinek a partnere ittasan jelent meg ? Velem ez történt nemrégen.

Figyelt kérdés

júl. 4. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A részeg ember legalább igazat mond
júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elkezdett bőgni, aztán bevallotta,hogy csak azért ismerkedett velem,hogy a kollégájat ,akibe bele van zúgva, talán így elfelejti.
júl. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól induló első randin,ahol sokkal jobban nézett ki mint a képen ,jött a pofon.

Beszélgettünk egy kávézóban,majdnem két órát és mikor eljöttünk,sétálva, már a kezem fogta.Örültem nagyon,hogy egy 28 éves srác ilyen kedves és értelmes.Hirtelen elengedte a kezem és elvörösödött. Ugyanis szemben szaladt velünk két kisgyerek és egy hahózó,mosolygós nő. A gyerekek " Szia Apa " köszönéssel csimpaszkodtak rá, a nő pedig hozzám fordulva mondta,hogy " Látom,nemcsak a Levi túlórázik a hülye új főnök miatt,hanem te is ". Utána nagy csók "apucinak ", ott előttem.

Azt hittem, elsüllyedek, kivert a víz,de a haragtól.


Másnap a srác próbált magyarázkodni, de aztán tiltottam mindenhonnan. Egyébként tényleg egy helyen dolgoztunk,onnan az ismeretség. Két hónap múlva kilépett, azóta nem láttam. Szerencsére.


Ez egy jó időre elvette a kedvem sok mindentől. És hány lehet ilyen ?...

júl. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 3-ashoz : még az is a poén ebben, hogy előbb ismertem látásból,a munkahelyről, mint hogy a társkeresőn rám írt. Élőben ezerszer jobb volt, mint a képen. Külsőleg legalábbis igen.
júl. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hímsoviniszta meg homofób szövegeket durrogtatott... pedig előtte élőben meg chaten (számomra) normálisnak tűnt
júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem volt elég pénzes.


19/L

tegnapelőtt 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!