Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők pszichopaták és ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők pszichopaták és ezért utasítják el a jó férfiakat és ezért vonzódnak a rosszakhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Például ez szerint a csaj szerint nehéz vonzódni ahhoz a férfihoz aki tényleg a jó választás lenne mert ők jobban tudnak vonzódni a kaotikus, adrenalint kiváltó férfiakhoz?

Ez azt bizonyítja, hogy a nő eredendően rosszak, miattuk nem lehet a gonoszat kiirtani a földről mert szaporodáshoz juttatják a szhar alakokat míg a jóknak nagyon megnehezítik a szaporodást?


júl. 4. 10:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

20


A rosszfiú azért rosszfiú mert a lelkiismerete (vagy annak hiánya) megenged bizonyos viselkedésmintákat neki.

Egy normális lelkiismerettel rendelkező férfi nem tudna a tükörbe nézni ha ugyanúgy használna embereket erre meg arra. Egyszerűen ez nem fér bele nálunk.

júl. 5. 11:34
 22/23 anonim ***** válasza:
A választjaid alapján nekem úgy tűnik, hogy nem tudsz különbséget tenni a magabiztosság és az őnző, öntelt és egoista viselkedés között.
júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#21


Egyrészt emberek közt nagy különbségek lehetnek. Gondolom van, aki annyira becsületes akar lenni, hogy még a piroson sem ment át soha.

Másrészt hol írtam én arról, hogy azt kell eltanulni, hogy használni kell embereket erre-arra?

Azt mondtam, hogy a rosszfiúk általában férfiasabb karakterek, és ez így is van. Ezért el lehet lesni tőlük bizonyos viselkedési mintákat: a cuki, jó fiú pl. általában meg akar felelni a nőknek, a rosszfiú meg NEM akar megfelelni.

A jó fiúk általában önbizalomhiányosak, a rosszfiúk meg mind magabiztosak.

júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!