Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők pszichopaták és ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők pszichopaták és ezért utasítják el a jó férfiakat és ezért vonzódnak a rosszakhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Például ez szerint a csaj szerint nehéz vonzódni ahhoz a férfihoz aki tényleg a jó választás lenne mert ők jobban tudnak vonzódni a kaotikus, adrenalint kiváltó férfiakhoz?

Ez azt bizonyítja, hogy a nő eredendően rosszak, miattuk nem lehet a gonoszat kiirtani a földről mert szaporodáshoz juttatják a szhar alakokat míg a jóknak nagyon megnehezítik a szaporodást?


júl. 4. 10:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
A baj annyi a kérdéseddel, hogy nem azt írtad, "ez a nő" pszichopata-e, majd link, hanem simán "a nők".
júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

11


Elég rég óta téma már, hogy a nők a rosszfiúkat szeretik…

júl. 4. 12:22
 13/23 anonim ***** válasza:
12%
Ez a bohóc 🤡 emojit mindenhová odaokàsó gyökér,már eltűnhetne erről az oldalról.
júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de én pl nem vagyok ebben a videoban. Ha te egy videoról minden nőre levonsz következtetést, akkor buta vagy, nem mersz élőben nőkkel beszélni, vagy trollkodsz. Vagy ostoba Gen Z/Alpha vagy, aki az életben egy kbszott nulla.
júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%

A rosszfiúk mindig is sikeresebbek voltak a csajozásban, mint a jó fiúk, mert egyszerűen férfiasabb karakterek. Ez soha nem fog változni, mindig is így volt, és mindig is így lesz.


Szerintem, aki okos, az nem hiszi el azt a maszlagot, hogy légy kedves a lányokkal, és majd az jó lesz, hanem megtanulja a rosszfiúktól a magabiztos, domináns viselkedést, és így amolyan köztes utat képvisel a jó és rossz között.

júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem, csak nem tudnak gondolkodni.
júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Háát nem egy férfit ismerek aki már hagyta el barátnőjét, feleségét egy ilyen kaotikus nőért😂 ez nem csak a nőkre igaz ám teso! Sőt….
júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem, aki okos, az nem hiszi el azt a maszlagot, hogy légy kedves a lányokkal, és majd az jó lesz, hanem megtanulja a rosszfiúktól a magabiztos, domináns viselkedést"


De mi a rossz a magabiztosságban? Én rengeteg kedves és magabiztos embert ismerek. Neked mit jelent a magabiztosság, hogy ennyire lenézed?

júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18


A magabiztosság sokakban ellenérzést vált ki mert egyrészt a szerénységet tartják felsőbbrendű erénynek, másrészt ez a fajta kitűnni akarás, ki vagyok én, eladom önmagam attitűd ellenszenves.

júl. 5. 08:46
 20/23 anonim ***** válasza:

"De mi a rossz a magabiztosságban? Én rengeteg kedves és magabiztos embert ismerek. Neked mit jelent a magabiztosság, hogy ennyire lenézed?"


Attól függ, mennyire kedves. Egy kedves ember is lehet magabiztos, de a nagyon kedves emberek általában nem magabiztosak. Sőt, az ilyen kenyérre kenhető jellem meg már egyenesen a gyengeséggel azonos.

Ők azok, akik mennek a nők után, meg akarnak nekik felelni, vissza akarják szerezni az exet stb.


A rosszfiúk viszont nem mennek a csajok után, sőt: megfeddik a másikat, amiért kiborul egy lány miatt. Nem akarnak megfelelni a nőknek, sőt: be is mernek szólni a csajoknak. Az exet max szexre használják, nem erőltetik azt, ami nem megy.

Igaz hogy bunkók tehát, de jóval férfiasabb karakterek.


Nem azt mondom, hogy egy visszafogott pasinak pont olyanná kell válni mint ők (az egyébként is szinte lehetetlen): viszont a rosszifúktól el lehet lesni olyan viselkedési mintákat, amiktől sikeresebbé válhat az ember a csajozásban.

júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!