Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nő ha azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő ha azt mondja hogy maradjunk barátok akkor az végleges?

Figyelt kérdés

kb fél éve ismertem meg sokat segítettem neki és később elkezdtem fantáziálni róla hogy közelebb kerülhetnénk egymáshoz.

Beszélgettünk és rájött hogy tetszik nekem de ezt nem konkrétan mondtam meg neki hanem végsősoron ő kérdezett rá. Ő amúgy idősebb nálam és azért mondta hogy ez nem menne. Viszont azt mondta hogy valamikor felmehetnék hozzá. Amúgy egyedülálló, a fiával él együtt.

Szerintetek nagy hirtelen rá vágta hogy nem vagy tényleg nem lehet ebből semmi.

Azért se értem mert mi van ha felmegyek hozzá és ha ezek után egy rá izgult pillanatomban meg markolnám hátulról mit mondana? Kapnék egy pofont?

Tele vagyok kérdésekkel.

Miért nem mondta hogy hagyjuk ezt az egészet? Mert most kb én érzem úgy magam hogy megírom neki hogy akkor szerintem ez ennyi volt.

Volt valaki úgy hogy azt mondta neki a nő hogy maradjunk barátok és szex kapcsolat lett belőle?

33f



tegnapelőtt 01:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen mégis mennyi érzelmi és szexuális intelligencia kell ahhoz, hogy valakire váratlanul és első alkalommal hátulról "rámarkolj"? Még ha akarna is tőled valamit, ezzel az akcióval azt is elbaltáznád.

Eszem megáll!

Inkább írd meg neki, hogy ennyi volt.

tegnapelőtt 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jó ez kicsit magas labda volt nyilván nem tennék ilyet.

De itt vannak a részletek (amiért lehet mondani hogy jó nagy hülye vagyok):

A helyzet az hogy anyagilag támogattam és a legutóbbi alkalommal kérdeztem meg tőle hogy nekem ebből mi esik le?

Na innen vágta le hogy én többet szeretnék. Azt most megmondom hogy még szüksége lesz az anyagiakra de ezek után hogyan?

Ha legközelebb kér akkor tegyem fel neki megint a kérdést?

Természetesen nem kihasználni akarom mert tetszik viszont ő így engem igen.

Vélemény?

tegnapelőtt 02:17
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha egy nő azt mondja,hogy legyünk, vagy maradjuk barátok, az kb annyit jelent,hogy ki vagy dobva, és max beszélgetni még jó leszel,ha unatkozik.

Nekem is volt egy nagyon szerelmes kapcsolatom, ő szakított, és jött ezzel a barátság dumával,onnantól szépen leépített.

tegnapelőtt 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hmmm érdekes. Most ez betalált mert agyalok rajta. Mármint valószínűleg ebből én csak úgy jöhetek ki hogy én leszek a patkány márpedig hülyének ne nézzen (valamit valamiért). Ha megint pénz kell neki nem tudom hova fog menni, nem is értem.
tegnapelőtt 03:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen kapnál egy pofont. Ha egy nő azt mondja hogy legyetek barátok azt komolyan gondolja és nem hülyéskedik veled. Nem vagy számára vonzó. Ezt vagy elfogadod vagy nem. A pénz nem fog ezen segíteni semmit. Talán még rosszabb is lesz.
tegnapelőtt 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5-ös nem arról van szó hogy jó kedvemben adtam neki pénzt. Kiszolgáltatott helyzetben van. Még az is előfordulhat hogy utcára kerül pár hónapon belül. Ennek fényében sem lehet félre rakni a nem tetszést?

Sz@r ügy.

tegnapelőtt 03:53
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Barátságban nincs pénz maradjunk ennyiben. Téged a pöcsöd vezérel most amikor rájöttél, hogy semmi esélyed csak saját magadat görcsölöd a helyzeten. Egy felnőtt nőről van szó akinek saját gyereke is van, felelősséget ki fog majd vállalni emiatt? Te?
tegnapelőtt 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 Anyagi segítségért hiába is vársz bármiféle érzelmi választ,mert a nőket ez nem hatja meg. Tisztelet a kivételnek, de van amelyik természetesnek veszi.

Egyedülálló anyukának segítettem, mikor ajtót cseréltetett, és sok emeletesben felette van egy ablak, akkor kiszedtek, így a helyét bekartonoztam neki, volt maradék anyag, de 1-2 dolgot venni kellett. Mondtam neki, hogy egy zsugor freeway kóla lesz,mert mégiscsak rokon. Akkor a 6-os pack olyan 1000 forint volt, de még azt is sajnálta rendezni,miközben ha szakit ĥív,az minimum 25-30 ezret elkért volna 2008-ban.

tegnapelőtt 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-as az komoly.

Szerintem ilyen helyzetben még le is sz*pnám az illetőt hogy segít nekem, no homo.

tegnapelőtt 04:28
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocs 7-es átsíklottam feletted. A fia 27 éves. Jelenleg dolgozik, azt nem tudom hogyan egyeztek meg. Az albérlet amibe laknak az 120 + rezsi.
tegnapelőtt 04:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!