Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes egy újabb próbát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy újabb próbát tenni? Vagy végleges a barát státusz?

Figyelt kérdés
Egy nő ismerősömmel elég sokat beszélgettünk, internetes közösségi oldalon keresztül. Jól elbeszélgettünk stb egyszer még sikerült egy találkozót is össze hozni, illetve discoba is találkoztunk. Sajnos azonban, jött a szokásos duma: rendes srác vagy de.... Nos, ezt követően még párszor beszéltünk de semmi több. Azóta eltelt három hónap és sokat változtam testileg ( -11 kg kis izmot pakoltam magamra). Tegnap ráírtam "mi a helyzet" címszavak alatt és felhoztam, hogy valamikor össze futhatnánk. Erre ő azt felelte "rajtad áll, hogy mikor" Nekem az a gondolatom, hogy ez is csak a barátzónába tartozó találkozó lenne! Vagy tévednék?
2017. szept. 20. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az izmok gyakran a barátságokat is megerősítik.
2017. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hjaj...szóval folyik érte a nyálad...ő ezt tudja, sőt azt is sejti miatta fogytál...kilyukad majd a bundád vigyázz. Kihasználja a figyelmed és ha nem leszel egy pillanatra a toppon...Huss.
2017. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!