Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mennyire fontos nektek,h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire fontos nektek,h a férfi vezessen kocsit?

Figyelt kérdés
Nekem van egy autóm,meg jogsim is van már 10 éve de nem nagyon használom, bevallom utálok vezetni. Budapesten élek a saját lakásomban egyedül, jó környéken,jó a közlekedés, így teljesen luxusból van csak úgy egy autóm, azt is csak úgy kaptam egy családtagtól,aki vett egy másikat. Kb. havonta 1-2x beülök,de van hogy annyit se használom, őszintén szólva teljesen hidegen hagy a vezetés és egyáltalán nem is lenne kocsira szükségem. Szóval nem vagyok ez a mindenhova kocsival mászkáló típus. Nektek ez mennyire fontos szempont?

júl. 2. 09:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%

11#


Milyen igaz....!

júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

Tények::


Az előző csaj, akivel randiztam, megkérdezte van-e kocsim!


Mondtam van.


-Milyen?


Mondtam Suzuki


-Következő randi már nem volt!

júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%
Úgy irtok erről mintha akkora nagy férfi erő kéne egy autó vezetéséhez, elhiszem 30-40 éve a tsz-ben kellett az izom az IFA-hoz, most már a kamiont is elvezeti egy 45 kg-os műkörmös nő, ennyi erővel én is elvárhatom a nőtől hogy tudjon vezetni meg legyen kocsija. Nekem is van, minden félnótásnak adnak jogsit nem nagy dolog.
júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
15%
Komolyan van olyan férfi aki vonattal viszi a Balatonra nyaralni a nőt?!
júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

14-es, nem kellett az IFA-hoz nagy izom, mert azok már akkor is szervokormányosak voltak. A kamionok is. A buszok is.

Ja, 30 éve már 1994-et írtunk, hol voltak akkor már a tsz-ek...


Kérdező, nem értem a problémádat: autód van, jogosítványod van, szoktad is vezetni az autódat. Ha egy nővel összejössz, akkor kismillió dologban derül majd ki, hogy összepasszoltok-e vagy sem. Nyilván neked sem lenne eseted egy WC-re is autóval menni akaró nő. Akkor miért úgy kérdezel, mintha csak az számítana, te megfelelsz-e neki? Neked sem fog ő megfelelni!


Minden mástól függetlenül nekem az jött le, hogy te nagyon meg akarsz felelni a nőknek. Nem kell ezt erőltetni, mert kölcsönösen kell megfelelnetek egymásnak.

júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

15-ös, a nő egy akarat nélküli báb, akit vinni kell? Vagy egy pénz nélküli semmittevő, aki csak akkor nyaral, ha fizeti neki valaki?

Normális esetben a férfi és a nő együtt eldönti, hová és mivel mennek nyaralni. És a költséget nagyjából felezik, ha mindketten dolgozó emberek. Ahol nem így megy, az a kitartott nő ill. az aranyásó kategóriája.

júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nekem egy Peugeout van,több mint 10 éves 207-es, szép piros,napfénytetős,az értéke az már nem sok. Nem szoktam felvágni vele:D Bár volt olyan csaj,akinek tetszett, meg mondta,h ő szívesen vezetné is,csak hamar szétmentünk. Szóval akár ilyen szempontból is jól jöhet még,hha engem nem is izgat,lehet a párom szívesen jön megy majd vele.
júl. 2. 11:44
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Alap.
júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból kérdezem,h nagyjából lássam,kinek mi erről a véleménye. Biztos van bennem valamennyi megfelelési kényszer,de annyira nem vihetem túlzásba,mert eddig egyik barátnőmet se furikáztam.

Amúgy Inter City-vel sokszor utazom és általában első osztályon,ez ellen még egy nőnek se volt kifogása.

júl. 2. 11:47
 20/26 anonim ***** válasza:
3%
Já csak azt lehet írni, hogy nem fontos különben megy a lepont eldöntendő kérdésre?
júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!