Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mennyire fontos nektek,h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire fontos nektek,h a férfi vezessen kocsit?

Figyelt kérdés
Nekem van egy autóm,meg jogsim is van már 10 éve de nem nagyon használom, bevallom utálok vezetni. Budapesten élek a saját lakásomban egyedül, jó környéken,jó a közlekedés, így teljesen luxusból van csak úgy egy autóm, azt is csak úgy kaptam egy családtagtól,aki vett egy másikat. Kb. havonta 1-2x beülök,de van hogy annyit se használom, őszintén szólva teljesen hidegen hagy a vezetés és egyáltalán nem is lenne kocsira szükségem. Szóval nem vagyok ez a mindenhova kocsival mászkáló típus. Nektek ez mennyire fontos szempont?

júl. 2. 09:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nagyon fontos - nyilván az otthon körül sétatávolságra intézhető dolgokhoz nem kell (bolt, gyógyszertár, doki, edzőterem stb), de ha olyan helyre megyünk kirándulni én tuti nem vonatozom.
júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Páromnak 20 éve van jogsija és autója. Mikor megismerkedtünk, elmondta, hogy az autót csak indokolt esetben használja, pl. ha nagybevásárlást csinál vagy ha messzebbre kell mennie. Viszont városon belül mindenhova gyalog megy (nem a fővárosban lakott, hanem megyeszékhelyen). Ez azt jelentette, hogy a 2-3 km-re lévő helyekre mindig gyalog ment. Nekem ezzel egyáltalán nem volt bajom, sőt, örültem, mert lehetett vele nagyokat sétálni és fontosnak tartotta megóvni az autót, ugyanis nagyon nem tesz jót az autónak, ha csak pár km-t mennek vele. Azóta is így élünk együtt, rengeteg helyre gyalog megyünk. Teljesen rendben van.


Sajnos sokan már a sarki boltig is autóval mennek, ami szerintem óriási luxus. Nem viccelek, egy volt kolléganőm a 200 méterre lévő boltba is autóval ment el három zsemléért reggelente.

júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%
Szoktam olyan helyre menni ahova csaknkocsoval lehet így nekem kieső. Vagy megyek a párom nélkül de akkor minek a kapcsolat.
júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
47%
Megéri így fenntartani?
júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Halálfélelmem van autóban, nekem pozitívum ha a pasi nem ragaszkodik hozzá hogy autókázzunk.
júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Ja semmi értelme, de végül is megengedhetem magamnak :D

Abszolút felesleges luxus, mert szükségem egyáltalán nincsen rá, csak néha így hétvégente vezetgetem, párszor jól jön,amikor lemegyek vele a Balatonra,de oda is sokszor inkább vonattal megyek,főleg péntek délután:D

júl. 2. 10:24
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Én örülök, hogy a párom nem vezet mert én 30éve vezetek szinte napi szinten de rosszul vagyok ha más vezet 😂 Úgyhogy kifejezetten előny. Falun lakunk így muszáj az autó. Ha vezetne, állandó vita lenne. Igy nincs.
júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

Nekem szimpatikus az 5-ös hozzászóló. Egy fehérvári férfi vagyok, aki szintén nem szeret vezetni. Helyette sétálni, bicózni szeretek:) Te merre laksz, kedves ötös?


Amúgy ez az autóval wc-re járás magyar szokás. Nálunk fejlettebb országokban már rég túlléptek ezen:


"a koppenhágai lakosság hatvankét százaléka jár biciklivel iskolába vagy munkahelyre, a közösségi közlekedést mintegy huszonegy százalékuk veszi igénybe, és csupán kilenc százalékuk használ autót, holott a helyiek huszonöt százaléka rendelkezik gépkocsival."


A fenti egy részlet ebből a dán főváros biciklizési helyzetéről szóló, nagyon inspiráló cikkből való:


[link]

júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

9.

"Amúgy ez az autóval wc-re járás magyar szokás. Nálunk fejlettebb országokban már rég túlléptek ezen"


Akkor az Usa eléggé fejletlen!?

júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
10: igen, mentálisan sajnos többnyire fejletlen. Volt egy amerikai főnököm, konkrétan úgy el volt hízva, mint a disznó. Amikor a szomszéd helyre költözött a cég, egy ventillátort is kocsival vitt át, 50 méterre:)
júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!