Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szubmisszív nővel ismerkednék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív nővel ismerkednék, hol lehetne valóban ilyen beállítottságú nővel ismerkedni? Személyes találkozó esetleg hölgyeim?

Figyelt kérdés
júl. 2. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen nők félénkke nehéz velük össz jönni, de utána nagyon jó barátnők tudnak lenni de mint minden kapcsolatban tisztelettel és szeretettel kell velük együtt lenni.
júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Laylah ***** válasza:
83%
Nem vagyok jelentkező, de arra azért kíváncsi lennék, hogy miben érted a szubmisszivitást? Szexuálisan és/vagy a mindennapokban is? Mit tudsz nyújtani cserébe? Azt meg sem merem kérdezni, hogy azzal tisztában vagy-e, hogy ez nem úgy működik, hogy a második randin már lehet menni az ágyba és megkapod a teljes szub eszköztárat, hogy kedvedre használhasd, hanem ennek a kapcsolattípusnak a kialakításához iszonyat mély bizalom szükséges a szub részéről és mindent felölelő gondoskodás és felelősségvállalás a domináns partner részéről.
júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

2, te nagyon mélyen belegondoltál ebbe. A kérdezőnek annyi kell, akit lehet kényszer mélytorkoztatni. Egy fél szót nem tud a BDSM-ről, a bizalomról, a szabályokról. Csak el akar taposni valakit.


A legtöbben ilyen értelemben használják itt a szubmisszívat.

júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laylah ***** válasza:
73%
3., igen, pont erre gyanakszom, azért kérdeztem.
júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2-3!

Még mielőtt többet gondoltok a kérdésemre,, olvassátok el újból a kérdést. Kapcsolatra kell nem el nyomsához!! Utolsó ribizlivel nem kezdek mert azt mondja hogy szub. Az hogy neki is egy komoly tartós kapcsolat kelljen, arra és olyanra gondoltam. Ti meg savazzátok az embert különféle kínos írásokkal.

júl. 2. 10:02
 6/7 Laylah ***** válasza:

Elolvastam újból a kérdést, és továbbra sem látom bele azt, ami szerinted ott van. Attól, hogy valaki szereti a szexben a szubságot (és mondjuk azon kívül nem), nem akarhat tartós kapcsolatot, vagy mi?

De ezek szerint neked egy cseléd kell, aki kiszolgál és nincs saját véleménye. Csak akkor azt mondd konkrétan.

júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem szubmisszívnek mondják azt, aki örömmel mossa a szaros gatyádat.
júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!