Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek a folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a folyamatos elutasítások miatt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, eddig nem volt barátnőm. 3 lánynál próbálkoztam idén.


Elsőt a baráti társaság által ismertem meg. Elkezdtünk beszélgetni, találkoztunk, ölelés, majd a találka off.


Másodikkal Tinderen ismerkedtem meg. Ott ölelés sem volt, elmentem vele egyet enni, aztán a randi után az off.


Harmadikat szintén Tinderen. Ölelés megvolt, első randi után keresett, írt, második randi ölelés, beszélgettünk. Felvetettem neki a harmadik randit, de mondta, hogy ő ezen a héten milyen elfoglalt stb. Búcsúzkodáskor ölelést kezdeményezett, aztán most meg vissza sem ír.


Mit rontok el? Velem van a baj tudom. De mit csináljak? Mentálisan elég szar ez.



júl. 1. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A harmadikat le kellett volna smárolnod az első randin. Ha első randin nincs csók, akkor semmi komoly nem lesz belőle.
júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pszichésen kellene dolgoznod magadon, pl azért, hogy ne érezzék meg rajtad egyből - annyira direktben - a csajok, hogy elégedetlen vagy a jelenlegi élethelyzeteddel. A görcsös akarást ugyanis egyből kiszagolják és nem vonzó a számukra, mert senki sem szeretne ugródeszkaként funkcionálni egy másik ember magánéleti problémáinak a megoldásához.

Laza, nyitott, értő figyelemmel bíró, stb pszichés állapot előnyösebb a párkapcsolati célzatú ismerkedéshez is.

Tisztán "szakbarbár" mérnökként én is ilyen voltam és sok időmbe tellett, mire pszichésen, érzelmi inteligenciában fel tudtam nőni, ehhez az egészen másfajta feladathoz.

(Vagy ismerkedj olyan csajjal, aki szintén olyan cipőben jár mint Te (mérnök és egyéb), talán könnyebben fog menni az összehangolódás.)

júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Randinál csók kötelező, mert éhesen maradtok, ha a csók jó volt van minden

Ha a csók elmarad akkor a köv alkalom is elmarad.

júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!