Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek a folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a folyamatos elutasítások miatt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, eddig nem volt barátnőm. 3 lánynál próbálkoztam idén.


Elsőt a baráti társaság által ismertem meg. Elkezdtünk beszélgetni, találkoztunk, ölelés, majd a találka off.


Másodikkal Tinderen ismerkedtem meg. Ott ölelés sem volt, elmentem vele egyet enni, aztán a randi után az off.


Harmadikat szintén Tinderen. Ölelés megvolt, első randi után keresett, írt, második randi ölelés, beszélgettünk. Felvetettem neki a harmadik randit, de mondta, hogy ő ezen a héten milyen elfoglalt stb. Búcsúzkodáskor ölelést kezdeményezett, aztán most meg vissza sem ír.


Mit rontok el? Velem van a baj tudom. De mit csináljak? Mentálisan elég szar ez.



tegnapelőtt 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
szokj hozzá, sok fetyo nővel lesz még dolgod, ez jobb nem lesz barátom
tegnapelőtt 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Milyen magas vagy és hány kiló?


Ez a beugró.


Ha ez pipa jön az egzisztencia és a potenciális jövő kép.


Ha ez is ok akkor jön hogy milyen ember is vagy. Holott ennek Kéne lennie az elsőnek.

tegnapelőtt 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
183 cm, 70 kg, gépészmérnöknek tanulok. Csúnya talán nem lehetek, ha van 100+ likeom Tinderen.
tegnapelőtt 20:31
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Egyrészt, az elutasítást fogd fel úgy, hogy nem passzoltatok, nem értékelt téged. Ez még önmagában nem befolyásolja a te értékedet, csak neki nem voltál az. Menj tovább. Olyan után ne siránkozz, aki nem értékel téged. Úgy is felfoghatnád, mint a tanmesében, fater odaadja az óráját a fiának, vizsgáltassa be több helyen, piacon azt mondják nem sokat ér, másik kereskedő azt mondja, hogy valamennyit ér, harmadiknak meg egy óráshoz vitte, aki látta benne az értéket, és jóval több pénzt ajánlott.

Tanulság: mindig lesznek olyanok, akik lepontoznak. Menj olyan helyre, ahol értékelik. (értsd: keress olyan valakit)


Másrészt, fogd fel úgy, hogy ezek visszajelzések, és használd fel a fejlődésedért. Ehhez erős önreflexió kell, hogy lásd, hogyan viselkedsz és hogy belásd a hiábidat. Pl felismerhetnél egy mintázatot magadnál, hogy pl túl barátságos vagy, nem fejezed ki a szexualitásod (értsd: nem flörtölsz, nem vállalod fel hogy bejön neked, hanem kb úgy dumálsz vele, mintha nem lenne nemetek)

Túlságosan egyetértő vagy (nice guy), nem mersz nemet mondani, túlságosan meg akarsz felelni, stb stb, ezek gyakori hibák.


+ olvass a témában, kezdetnek testbeszédkönyveket, Allan Pease stb.

Utána jobban fogod érteni a másikat is (és nem csak nőkre gondolok). Egyszerű példa: ha lánnyal ölelitek egymást, de paskolja a hátad, csípőjét eltolja, kitolja hátra mintha pucsítana, akkor nagy valószínűséggel távolságtartó ölelés és inkább baráti a te irányodba.

Ha viszont a hátadon nyugszik a keze, akár még vissza is szorít, csípőtök pedig szorosabban együtt van (tehát az előző pucsítósnak az ellentéte), akkor az erősebb jelzés, hogy nem vagy közömbös számára és nem csak barátként tekint rád.

Persze mindig vannak kivételek, volt már, hogy én is benéztem 1-1 szoros ölelést, lehet abban a hangulatban épp megfogtam, lehet hogy volt más dolog, amit nem vettem észre. De folyamatosan tanul az ember, márha nyitott szemmel jár, és hajlandó fejlődni és hajlandó elfogadni és felhasználni a negatív élményeket.

tegnapelőtt 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 a harmadik lánynak bókoltam, de ilyen reakciói voltak, hogy "jajj ez nem igaz" stb.
tegnapelőtt 20:41
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Legközelebb kérdezd meg a nőket, hogy veled kapcsolatban mi(ke)t találtak PONTOSAN kifogásolhatónak! (A gyengébb képességűek le is írhatják.)

Legalább, ha nem tudnak semmi konkrétumot összekaparni a kobakjukban, vagy tolják a sallangot és mellébeszélést, akkor emelt fővel röhögve hagyod ott őket fortyogni. Ha meg netán tudnak is valami érdemi válasszal szolgálni, az neked csak jó, mert van miből tanulni, fejlődni.

Számodra ez eredménytől független win-win szitu.

tegnapelőtt 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elég rámenős.

Második randin sem volt csók, jóhogy offol.

Feszíteni kell a húrt, addig nyomulni, hogy már a csaj állítson le.

Ha nem úgy megy haza a randiról, hogy azt érzi odáig vagy érte már útban hazafelé pörgeti a tindert.

tegnapelőtt 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

5# a bók az még önmagában nem visz előre.

Bókkal növeled a köztetek lévő feszültséget, ami nem rossz, de ha nem csökkentesz rajta, akkor eltávolodást hoz magával. (ezért van az, hogyha sokat bókolsz, a végén teljesen megun, sőt, akár még távolodni is akar tőled a másik, mert sok neki és mert azt üzened a szüntelen bókolással, hogy te érted nem kell tennie, téged már megkapott mint egy rajongót)

Kell egy kis játékos eltolás, flört, oké bókolsz, de az olyan mintha libikókázásnál csak fenntartanád a másikat, és nem engednéd le.

(ennek a toxikus verziója a játszmázás, de én nem azt ajánlom. Olyankor a másik alacsony önbecsülését célozza meg az ember... toxic )


(mellesleg látom, megjöttek a homokba a fejüket dugó lepontozó incelek :D )

tegnapelőtt 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem jöttél be nekik (eléggé), akármit csinálsz akkor is offoltak volna.

Próbálkozz több csajnál, fél év alatt 3 elég kevés.

Ha nincs gond veled külsőleg, össze fog jönni.

A 100+ lájkot ne vedd komolyan, a fele chat bot.

tegnapelőtt 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Van goldom és egyik sem bot, vissza szoktam őket keresni Facen/Instan.
tegnapelőtt 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!