Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknél előny ha a férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél előny ha a férfi nem dohányzik vagy ez csak ilyen teljesen lényegtelen "ki nem szharja le" dolog? Netalántán vannak olyanok, akik szerint a dohányzás egy bizonyos macsó kisugárzást kölcsönöz?

Figyelt kérdés
jún. 29. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A többi nő nevében nem tudok nyilatkozni, de nálam, mint nem dohányzó nőnél kizárólag nem dohányzó férfi jöhet szóba társként. Szóval előny.
jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár férfi vagyok de normális nőnél biztos, hogy előny ha nem dohányzik. Nem dohányos nő nem szereti a büdös füstöt szívni a büdös száját csókolni meg aztán végképp. Keress hasonló kategóriás nőt, annak mindegy.
jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én magam nem dohányzom.
jún. 29. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem dohányzom, és csak nem dohányzó férfit tudnék elképzelni párkapcsolatra.
jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt dohányzó párom, soha többet. Meg úgy is rettenet büdös (cigi szagú) volt, hogy folyamatosan ügyelt a higiéniára és hogy semmi szaga ne legyen. Nálam teljes mértékben kizáró ok.
jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra 100%-ig kizáró dolog minden formája
jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem semmi problémám azzal ha egy férfi dohányzik. Szerintem valamennyire szexi is egyébként!
jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt dohányzó exem. Az egyik mellett rá is szoktam, másfél évig én is szívtam.

Nem voltunk már együtt, mikor mondhatni, egyik napról a másikra letettem, és onnantól igen, előnyben részesítettem a nem dohányzókat.

Nem kimondottan eszerint választottam, de örülök, hogy a férjem sem dohányzik.

jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Asztmás vagyok, nem szeretem a dohány szagát. Előny.
jún. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátrány, ha valaki dohányzik, mert undorodom a bagószagtól... rosszabb napjaimon volt már, hogy hánytam az erős cigiszagtól; saját anyámnak megmondom, hogy hajoljon el tőlem, ha túl büdös cigis a szája, így biztos, hogy nem tudnék senkit, aki dohányos, megcsókolni, hozzábújni. IQos, Glo, ilyesmivel nincs bajom (legalábbis azokban az illatokban, amiket szagoltam már élőben).
júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!