Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemdohányzó fiúk/lányok/férfia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó fiúk/lányok/férfiak/nők! Nálatok párkeresésnél kizáró ok lenne ha a potenciális fél cigizik, még akkor is ha alapesetben szimpatikus nektek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
77 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem tervez leszokni, akkor igen.

Ha leszokik, akkor nem kizáró ok hogy korábban dohányzott. (A párom is cigizett amikor megismertem, de leszokott mire összejöttünk.)

2022. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kizáró ok, de azt hozzá kell tenni hogy valakin nagyon érződik, nagyon büdös lesz tőle, van akin meg nem. Akin nem/alig érződik az nem zavarna, ha valaki viszont nagyon büdös lesz tőle (nem tudom mitől függ) az zavarna.


Illetve hosszútávon ha pl gyerekvállalásra kerülne sor (nyilván egy első randit nem ezzel indítasz) akkor viszont elvárnám tőle hogy leszokjon, elsősorban a gyerek miatt, de több évtizedig én se szívnám passzívan szívesen.


Szóval, igen fontos kérdés az is, hosszútávon hajlandó-e leszokni.


Viszont azzal tisztában vagyok hogy a másért való leszokás nem szokott sikeres lenni, ezt mindig a dohányzónak kell akarni. Ha ő nem akar leszokni, én hiába akarnám.

2022. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ja, a leszokást én se úgy értettem, hogy én erőltetem és rákényszerítem erőszakkal olyanra aki nem akarja. (#1 voltam)

2022. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Én ilyen téren kényes vagyok, viszont azt vettem észre, hogy nem mindegy milyen cigit szív. Mert például a töltött cigik valahogy nem annyira büdösek számomra, és még a csók sem kellemetlen az ilyen személyel. Tehát ha mértékkel szívja az ilyent, vagy Iqost, akkor nem kizáró ok.
2022. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

#1 vagyok, nem igazán értem hogy miért lettem lepontozva, szerintem jogom van hozzá hogy ne öklendezzek a partnerem közelségétől. :D

Mint írtam senkit nem kötelezek erőszakkal hogy szokjon le, az ő döntése.

2022. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem kizáró ok, viszont ahhoz ragaszkodnék, hogy a közös terünkben (lakás, autó) ne dohányozzon. Télen és esőben sem. Minimum az erkélyre menjen ki, de inkább a ház elé. Nem tilthatom meg neki, hogy dohányozzon, de arra ő sem kényszeríthet rá, hogy a cigiszagú kanapén hagyjam magam gerincre vágni.
2022. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer volt dohányos barátnőm, még fiatal koromban többet soha nem választottam magamnak dohányos párt. Az első, hopgy mikor csókolózik az ember egy dohányossal, mintha kátránypapírt nyalogatna, hiába mos fogat, hiába nem dohányzik a lakásban stb. egy nem dohányos, mindig megfogja érezni rajta ezt. Szóval nálam alap, hogy ne dohányozzon az, hogy iszik e néha alkoholt vagy sem az nem kizáró ok nálam, pedig én alkoholt sem fogyasztok, még születésnap vagy ünnepek alkalmával sem, nyílván olyant sem választanék, aki nő létére minden hétvégén bebombázna :D
2022. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok.
2022. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is kizaro ok! Nem dohányzó nővel Ismerkrednek is
2022. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Igen kizaró, én nem bírom a szagát egyszerűen + a fogai is biztos undorítóak a legtöbb dohányosnak...
2022. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!