Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemdohányzó fiúk/lányok/férfia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó fiúk/lányok/férfiak/nők! Nálatok párkeresésnél kizáró ok lenne ha a potenciális fél cigizik, még akkor is ha alapesetben szimpatikus nektek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 10:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
Nálam egyértelműen kizáró ok, nem tudom elviselni a szagot semmilyen mértékben. Ráadásul csak komoly kapcsolatban gondolkodom, ott meg nem igazán ideális, ha az egyik fél aktívan rombolja az egészségét, ráadásul méregdrágán.
2022. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én dohanyzok a párom viszont nem.

Nem zavarja mint ahogy engem sem fordított helyzetben

2022. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Engen nem zavar, majdnem minden párom cigizett, meg anyukám is nagyon sokat szívott kicsi koromban végig, így hozzászokatam valamennyire a szagához.
2022. márc. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
Ciginek számomra büdös illata van, amí a bőrön, csókolózás közben is érződik, így nem lennék együtt dohányossal.
2022. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Belementem többször is. Ha leszokottha nem mindig csak ráb.sztam az ilyen nőkkel.
2022. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha hosszútávú kapcsolatban gondolkodom akkor igen.
2022. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

12# hihetetlen a számomra, de nyilván így van.


A válaszom: én sem dohányzom, a családban se. 16 rokonomból 1 dohányzik, vhogy elkerültem a suliban is a dohányosokat, barátnők, barátok. Munkahelyen már más a helyzet, nem is jönnek be az étkezőbe. Egy dohányos srácért kár, de folyton nyaggattam volna, hogy szokjon le a cigiről.

Szóval kizárt a dohányos pali, mert páros lábbal rúgna ki és még én lennék felháborodva.

2022. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanaz a helyzet, mint #12-nél. Én dohányzom, párom nem.


Bent a lakásban nem dohányzom (régen, otthon sem tettem), csak szabadtéren. Amikor vele vagyok, akkor megpróbálom a minimumra fogni, de egyébként nem zavarja.


Mikor megyek hozzá, útközben dohányzom. Reggel én zuhanyzom először, utána amíg ő bent van, én a kávémmal kimegyek és rágyújtok. Tudja, hogy nekem az hozzátartozik a reggeli kávéhoz is.

De nem is nyaggat érte!

Aranyos, játékosan bedurcizós grimasszal és hangsúllyal NÉHA megjegyzi, hogy "Smoked again", de ennyi!

Sőt, mikor egy nagyon durva 72 órás hajrá volt a melóban, és hozzá megérkezve örültem neki, hogy lyuk van a hátsó felemen, elfelejtettem cigit venni és egy szálam se maradt, amíg lezuhanyoztam, "meglepiből" kiment és vett nekem (mondjuk nemhogy a színt, de a márkát se találta el, de ebből a szempontból ez nem is lényeges)!


Nem dohányzik. Nem szereti, hogy dohányzom, de nem is utálja, nem undorodik tőle. A reggeli kávézásból visszajőve is szívesen csókol meg és bújik a nyakamhoz.

2022. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, akarok gyerekeket a dohányzás pedig mind terhesség alatt, mind a kisgyerekre nézve rizikó faktor. Tehát jó lenne ha le tudná tenni.

Vicces akik eszembe jutnak 4exem akikkel komolyabb kapcsolat illetve nagy(plátói) szerelem volt mind dohányzott keveset és igényesen. Igényes alatt bolti közép vagy magasabb kategóriás régen light ultralight cigiket szívnak. A szivarka a beton Sophiane(barna) a tőtött(töltött) és a piros marbi nem túl nőies kategória......ez van!

2023. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a mértéktől is függ meg a "milyenségtől" is. Ha alkalmanként (mondjuk pár naponta, vagy akár naponta egyet) elszív egyet-egyet, ami engem nem igazán érint, akkor semmi baj vele. Bár lehet, hogy akkor is problémáznék azon, hogy ez egy potenciális betegségforrás. Ha annyit szív, hogy minden fürdés, fogmosás, ruhamosás ellenére folyamatosan cigiszagú, az kizáró ok. Ha van egy otthona, amit már büdösre dohányzott, vagy akár az enyémet szeretné telefüstölni, az se oké. Ha annyit szív, hogy az havi több tízezer forint és már a közös jövőtervezésnél tartunk, amibe közös anyagiak is beletartoznak, az se oké. Szóval végül is jobb lenne, ha nem dohányozna.
2023. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!