Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Előfordult már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előfordult már hogy egy nő flörtölt veletek?

Figyelt kérdés
Milyen szituációban? Én nem vagyok egy matyóhímzés szóval sose tapasztaltam ezt. A kérdésem hogy a nők ezt hogyan teszik, milyen szituációkban? Gondolom nem olyan nyomulósak mint a férfiak. Esetleg úgy csinálják hogy ne legyen annyira egyértelmű igy nem is mindenki veszi észre?
jún. 27. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

"Én nem vagyok egy matyóhímzés "


Azt jelenti ez a szólás, hogy megéred a pénzed,

pl. nőcsábász vagy, kapsz minden alkalmon, ami adódik,

s ha nem adódik, akkor teszel róla, hogy legyen.

:-)

Keresik a lehetőséget a párbeszédre, kacérkodnak, kétértelmű megjegyzéseket tesznek, jelzik, hogy nyitottak, de csak visszafogottan, ízlésesen. Ebből akár egy lopott csók is lehet. de nem biztos, hogy több.

Mindketten tudják, hogy csak felszínes, nem akar egyik sem többet.

jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát én ilyet csak másoktól hallottam eddigi életem során, velem sosem történt ilyen. F
jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

" Én nem vagyok egy matyóhímzés szóval sose tapasztaltam ezt."


Akkor bizony nem illik rád ez a szólás, ha sosem tapasztaltad.

Azt jelenti, hogy az illető nem tökéletes.


A szólás története:

egyszer egy matyó legényt elvitt az ördög. A menyasszonya sírva könyörgött , visszakaphatná a párját. Az ördög rá is állt, de azért feltételt szabott.


Így szólt a lányhoz:


-Ha hozol nekem egy tele kötény színes rózsát, visszakapod a vőlegényedet!


A lány először nagyon megijedt,mivel ez az eset éppen télen történt. Mivel okos menyecske volt, gondolt egy nagyot: telehímezte a kötényét rózsával. Az ördög kénytelen volt ráállni a cserére- nem is járt rosszul! Ettől fogva a matyó lányok és legények is cifra kötényt viseltek s viselnek a mai napig az ördög ellen.

jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan egész életem során! Te mégis melyik bolygon élsz??
jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A nem vagyok egy matyohimzes azt jelenti hogy nem vagyok jóképű, nem nézek ki jol. Legalábbis én igy ismerem.
jún. 27. 23:47
 7/15 anonim ***** válasza:

"Folyamatosan egész életem során! Te mégis melyik bolygon élsz??"



Mi a bolygo "ronda pasi" oldalan elunk. Velunk ilyesmi nem fordul elo....



"Azt jelenti ez a szólás, hogy megéred a pénzed,


pl. nőcsábász vagy, kapsz minden alkalmon, ami adódik,


s ha nem adódik, akkor teszel róla, hogy legyen"



Itt inkabb a matyohimzes esztetikai kvalitasaira gondolt.



40F incel

jún. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy matyóhímzés,velem sem flörtölnek,hogy vinné el az ördög az összeset.
jún. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem
jún. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Gyakran kezdeményez veled beszélgetést, igyekszik sokat a társaságodban lenni, szemez veled, kérdez rólad, érdeklődő. Velem ilyen volt többször is.

F

jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!