Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Előfordul, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előfordul, hogy már személyes találkozás előtt éreztek valamit a nő iránt?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel elkezdtünk csetelni és telefonon beszélgetni. Egész sokat és egész mély témákról is. Képeket láttunk egymásról és egy-egy videót. Tehát nem találkoztunk még. Ő tegnap elmondta, hogy már vannak érzelmei irántam, nem tudja, mi ez, de a beszélgetéseink, a hangom, az értékrendem nagyon megfogta őt, és sokat gondol rám. Egyébként 2 hete beszélünk. Férfiak! Tényleg előfordul veletek is ilyen, hogy már személyes találkozás előtt vannak érzelmeitek?
2021. szept. 19. 09:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha igen, hogy tudnátok megfogalmazni, mit éreztek ilyenkor?
2021. szept. 19. 09:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ezért dugtam meg az első randin.


Nem vicc. Ha nem lettek volna érzelmek, nem kefélt volna velem olyan hamar.


Ráadásul innen a GYIK-ről való volt a csaj.

2021. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én 2 hétig cseteltem a barátnőmmel az első személyes találkozó előtt. És annyira egyezett mindenben a véleményünk, annyira ugyanazokat a dolgokat szerettük, hogy mindketten csak hülledeztünk, hogy ilyen nincs... Én amúgy nagyon érzelmes férfi vagyok, és már akkor azt gondoltam, hogy megtaláltam a lelki társamat, életem párját. Nyílván ezek érzelmeket váltottak ki belőlem, de így utólag belegondolva a szerelem, a ragaszkodás és a hasonló érzelmek csak a személyes találkozásokkor alakultak ki. Nem hiszem, hogy valódi mély érzelmeket ki lehet váltani személyes kontaktus nélkül, mert az teljesen más világ. Szóval úgy mondanám, hogy először tudtam, hogy Ő a lelki társam, aztán bele is szerettem.
2021. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen, nekem kétszer is volt ilyen. És igen, meg tudom fogalmazni. Nem vagyok halál szerelmes, de kezdem megszeretni a nőt. Érdekel, vonzódom hozzá, gondolok rá, és nem barátként, hanem "látom benne a fantáziát" vagy a párkapcsolat lehetőségét. Vagy úgy képzeld el, mint egy skálát, aminek az egyik vége a barátság, a másik a halálos szerelem, és amit érzek, az középen van.

A személyes találkozáskor kiderül, hogy ez kölcsönös e. Bejönnek e az apró gesztusok, a mosolya, van e kémia, stb.

Aztán jön az együtt "járás", majd a szex. Vagy manapság fordítva.

Végül az együtt élés, de ez már egy másik történet, azt meg is kell érni.

2021. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Elő. Kb ugyanaz volt a sztori, mint #2-nél, csak úriasabb megfogalmazással. Szintén itteni volt a lány, leutaztam az első randiért 220km-t.
2021. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 moozygoo ***** válasza:
100%

Volt olyan hogy valami megfogott benne, pontosan nem tudom, hogy mi.

Azt éreztem nekem ő kell, most mindent bele kell adni ! :)

2021. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Először azt akartam írni, hogy nem, de igazából ha nem tudnék vele többet is elképzelni mint egy randi, akkor nem is találkozok vele, szóval talán mégis van benne valami.
2021. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon érdekes válaszokat kaptam, jó belelátni a férfiak lelkébe picit. :)
2021. szept. 19. 17:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy itt kérdezek én is, de #3as és #4es válaszoló: ti mennyi idő, illetve személyes találkozó után éreztétek a szerelmet?
2021. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, olyan 3-4 hét után vallottam szerelmet. Volt vagy 3 randink 1 hét alatt, aztán kb minden nap találkoztunk.
2021. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!