Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha rosszul érzem magam, amiért mindent a barátom fizet? (én nem dolgozom még)

Figyelt kérdés

Ő anyagilag jól áll, jól keres, vannak megtakarításai, befektetései is, de mégis zavar valahol, hogy ha utazunk, ő áll mindent, a szállástól kezdve az utolsó reptéri parfümig. Vagy, hogy minden vacsit, ebédet fizet. Van, hogy elviszi az autómat, mert épp az van elől, olyankor mindig tele tankkal jön haza vele.


Kedveskedem neki én is, nem is szokott ebből vita lenni nálunk, nem tesz erre megjegyzéseket. Azt mondja, neki ez természetes és le is sülne a pofájáról a bőr, ha az étteremben a még egyetemista barátnője rendezné a számlát...

Ha voltatok ilyen helyzetben, az anyagi különbséget hogy kezeltétek?


jún. 26. 19:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én nőként is voltam olyan helyzetben, hogy már dolgoztam, a pasim meg egyetemista volt, így én többet raktam a kapcsolatba anyagiak terén.


A reptéri parfüm viszont... Kicsit troll gyanússá teszi a kérdést. Szerintem el szabad fogadni azt, amit a másik szívesen nyújt, de akit azért picit feszélyez a helyzet (márpedig normális ember nem tekinti természetesnek, hogy mindent fizetnek neki), az nem vetet hatszorosan túlárazott, fölösleges dolgokat magának.

jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Miért, te utazásoknál nem szoktál megállni a duty free részlegnél?

Ebben megint mi a hihetetlen? Itt már mindenkit trollnak gondoltok, aki nem a paprikás krumpli receptjét kéri el.


(fyi: elég sokat nézelődök/vásárolok online, otthon vagyok eléggé a parfümökben, szépségápolásban, így pontosan tudom, hogy egy adott helyen megéri-e megvenni az X krémet, parfümöt, vagy olcsóbban kijövök, ha online rendelem valahonnan)

jún. 26. 20:00
 3/23 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg troll vagy... Hogy kitaláltam. :D
jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok. Csak nem értem, miért kell mindenkit gyanúsítani.

A reptéri parfümöt azért írtam, hogy szemléltessem, utazások alkalmával MINDENT ő fizet.

jún. 26. 20:02
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok fiatal lány, de olyan koromban is jómódú voltam, el voltam eresztve ahogy mondani szokták. Most már jóval idősebb vagyok, karrier, pénz, család, minden megvan, külföldön élek húsz éve.

Aki ilyet ki mer ejteni a száján hogy "utolsó reptéri parfüm" (amit más vesz meg neki) az maga egy utolsó kis ócska csóró proli.

jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Semmi baj, ha félreérted, amit írok, de a kapa ne bukjon ki a szádból.

Kérdezz, és válaszolok!


"Utolsó reptéri parfüm" alatt azt értettem, mikor hazafele a reptéren a duty freeben nézelődünk, vásárolunk. Az "utolsó" pedig nem a minőségre utal, hanem arra, hogy azt vesszük meg utoljára. Bunkókám.

jún. 26. 20:15
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

6

"Bunkókám?"

Ezt ma már láttam, bár válaszoló annál a kérdésnél nem voltam. Te fixen nem vagy nő.

jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ja, mert biztos csak egyetlen egy ember használja ezt a kifejezést a kötözködő válaszolókra, akik 7 sort sem bírnak értelmezni, de azonnal nekik áll feljebb.
jún. 26. 20:18
 9/23 A kérdező kommentje:
De látom, rossz lett a merítés, úgyhogy majd 3-4 nap múlva kiírom a kérdést újból, parfüm nélkül. Hátha akkor kapok a kérdésemre, problémámra érdemben is segítséget.
jún. 26. 20:19
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
Figyi, lebuktál. Legközelebb picit ügyesebben trollkodsz majd.
jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!