Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legtöbb randizásnál a felek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb randizásnál a felek miért kérdeznek rá egymás múltjára, hogy eddig hány kapcsolata volt, azok miért értek véget, stb?

Figyelt kérdés
Nem tök mindegy ez? Mindenkinek megvan a saját keresztje akár ilyen-olyan téren, egy új kapcsolatnál meg pont az a lényeg hogy mindenki ismét tiszta lappal indul. Ahogy az is nevetséges hogyha valaki azért nem kap esélyt mert korábban nem volt sikeres a szerelem terén (akár párja se volt eddig), melynek nyilván számtalan oka lehet.

jún. 25. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Találj ki valamit. Ha nem volt senkid, elég egyetlen kapcsolat. Én is ezt csináltam.


Nagyon sokáig nem volt senkim, nem tudom, nem hiányzott. Dagadt is voltam, a libidóm is alacsony volt (most is az mondjuk), de tudtam, hogy mindenki hozzákölt az ilyen dolgokhoz egy egész pszichológiai profilt.


Kitalálsz egy kapcsolatot, ami olyan miatt ért véget, amiben egyik fél sem hibás. Gyerekkérdésben eltérés, külföldre költözés, halál. Azzal boldogok lesznek. Te meg idővel vagy színt vallasz, vagy nem. Ha rá is kérdeznek, nem fognak fb profilt követelni.

jún. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Mert sokat meg lehet tudni így az adott emberről. Mennyire megbízható, szégyelli e a múltját, mennyire hűséges, megcsalt e valakit, mennyire nyitott, őszinte mennyire tisztességes, milyen az értékrendje és ez mennyire összeegyeztethető az enyémmel stb stb.

Aki a múltjáról nem hajlandó beszélni, azzal nem akarok semmiféle kapcsolatot.

Én pl pont nem azért nem adok esélyt valakinek mert mondjuk még nem volt kapcsolata. ( A páromnak sem volt). Hanem például azért mert annyi nővel kefélt össze vissza, hogy meg se tudjanszámolni, vagy ha mondjuk orrba szájba csalta a párjait, esetleg prostizott ami számomra szintén undorító. Mindegyik volt már ok arra, hogy részemről befejeztem az illetővel a randizást- ismerkedést.

jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Még sosem kérdeztem rá senkinek a múltjára direktben akivel ismerkedni kezdtem. Mert igazából semmi közöm hozzá. A múlt mindenki sajátja, kötődhetnek kellemes és meglehetősen kellemetlen emlékek is hozzá. Ettől függetlenül természetesen kíváncsi vagyok :) és mivel a nők többsége imád beszélni szinte mindig elmondták maguktól. Ilyen esetben persze én is megnyílok.
jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, én soha nem is kérdezném meg ezeket, és nem örülnék, ha ilyesfajta kérdéseket kapnék. Főleg ismerkedéskor, hiszen mi köze hozzá a a másiknak? Ha már kapcsolatban vagyunk egy ideje, akkor jobban tolerálnám az ilyet. Arra meg nem vagyok kíváncsi a jövőben sem, hogy előttem kik voltak, meg miért nincsenek már együtt. Nem mindegy? Hazudni úgyis azt hazudik mindenki, amit akar.
jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha sok kapcsolata volt, akkor az a baj, ha kevés akkor az a baj, mert még tapasztalatlan. Ha kedvesen beszélt a volt párjairól akkor az a baj, mert még nincs túl rajtuk, ha utálattal akkor az a baj. Ha miatta ért véget az a baj, mert újra abba a hibába fog esni, ha azt állítja a másik miatt akkor önismerete nincs.


Menjen a búsba az ilyen, akit ennyire a múlt érdekel az menjen a könyvtárba történelem könyveket olvasni, engem meg hagyjon békén. Én még nem futottam ilyen vallatóbiztosokba, de tuti az ilyennél gyorsan kifizetném a saját kajámat és lelépnék. És nem azért mert gáz a múltam.

jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!