Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esély, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély, hogy végül egymás mellett kötünk ki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akinek nemrég van barátnője, de állítása szerint nem boldog, én már 2 éve kapcsolatban élek, amivel semmi gondom, de úgy érzem, lehet, hogy nem ő lesz életem párja.. szóval úgy alakult, hogy már pár buliban találkoztunk táncoltunk pár órát mindig beszélgettünk, folyton bókolgat, dicsér, hozzáteszem szinte alig fogyasztott ilyen alkalmakkor úgy alkoholt. Nagyon jól érezzük magunkat egymással ha találkozunk, de másik napokon nagyon nem lép semmit ez ügy érdekében, viszont az volt erre a kifogás, hogy mindketten párkapcsolatban élünk. Hozzáteszem egyszer nem nyúlt úgy hozzam. Semmi “csak szexet akarok” utaló jelet nem adott. Nem értem ezt az egész viselkedést és lehet, hogy elítéltek, de kissé felcsigázta a gondolataim, pörög rajta az agyam… Szerintetek van esély ebbe időt bele fektetni? Tényleg nagyon jól elvagyunk ha együtt vagyunk. Szerintetek érdemes beleélni magam
2021. nov. 23. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A mostani faszid hagyd el, ne húzd feleslegesen az idejét, aztán majd vagy lesz valami, vagy nem, de az teljesen lényegtelen.
2021. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó szar lehet most a "párodnak". Szerintem szakíts vele, legyen esélye egy normális nőre.
2021. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg mindketten kapcsolatban vagytok felesleges időt ölni az ilyesmibe.
2021. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemlitek egymást
2021. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Szakítsatok a párjaitokkal és próbáljátok meg. Addig igaza van a srácnak. Házinyúlra nem lövünk.
2021. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!