Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet abból bajom ha egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból bajom ha egymás után több pasival is randizok?

Figyelt kérdés

Mármint kerülhetek-e kellemetlen helyzetbe?

Úgy értem hogy praktikusabb és egyszerűbb hogy 1 napra betervezek 4 pasit mondjuk.Mindegyik kap egy órát,és akkor egymás után találkozok velük.

Nem kell 4 szer felöltözni,sminkelni stb...nem kell 4 szer menni a találkára,időt és energiát is megspórolok.A társkeresőn rengeteg pasi ír,a többség idióta vagy okádék,de így is sok marad,akivel belefér egy tali hátha alakul valami.

Nagyjából egy helyre szervezném pár utca eltéréssel a 4 randit.Kicsit félek tőle hogy az első randipartner még ott tekereg a környéken utána is,és meglát a következővel,vagy akár az utána lévővel is.Vagy pl. a következő előbb érkezik és még a másikkal vagyok és meglát :)

Szerintetek jó ötlet ez?



2021. aug. 15. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 3 volt a max. Nem ajánlom, ha azért ismerkedsz, mert párkapcsolatot szeretnél. Ha csak szórakozol,akkor hajrá (csak tudjon róla a másik fél is, hogy nem az örök szerelmet keresed).
2021. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

És ha előre időt és energiát fektetnél az alaposabb szűrésbe otthon pizisben? Akkor nem kell elmenni, felöltözni, stb. csak 1x, egy emberrel??

Lehet ám ezt ésszel is csinálni, nem csak úgy, mint egy ribnc.

2021. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Annyiban nem a legjobb otlet, (csak magambol kiindulva),higy nekem volt, aki randin ugy lehozott az életemrol is, annyira nyomi igenytelen volt, hogy a masiknak(randi2.)amiert csupán normalis, már tulzottan megörültem, igy a srác el is kapált helyből, hogy en egybol oda vissza vagyok erte es mint vmi idiota kiscsaj, és ugy le is kezelt egy kis "csicskanak".

A tovabbiakban is lekezelően tartott csak velem kaocsolatot és még nekem kellett ráírni meg hasonlók..

2021. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Logikus is lehetne amit mondasz, de nap végére lesz fogalmad róla, hogy ki milyen volt, kivel mit beszéltél?


Megláthatnak egy másikkal, és gondolhatnak sok mindenre. Arra, hogy a párod, a barátod, a kollégád, a következő randipartner...

2021. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
1 óra randi? Az mire elég? Ez esetben vagy tetszel első látásra, vagy nem, a személyiségét senki nem tudja kibontakoztatni ennyi idő alatt.
2021. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
És komolyan el tudod képzelni, hogy egy ilyen stresszes és szr nap végén a negyedikhez lesz elég nyitottságod, lelkierőd és van ennek az egésznek értelme? Miért nem tudsz mind a néggyel addig beszélgetni online, amíg valamelyik ki nem emelkedik a többi közül és azzal az egyel elmenni? Ennyi erővle kiírhatnád magadra, hogy ingyen randi gyakorlatilag akárkivel óránkénti váltásban... na ez gusztustalan.
2021. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Én egyszer randiztam egy nap két nővel, de már a másodiknál iszonyú lefáradt voltam fejben. Egy ember megismerése rengeteg energiát igényel.
2021. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam követni egy idő után, hogy kivel mit beszéltem. Összemosódtak a sztorik.
2021. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Az egész napnak semmi értelme. Ehhez egyszer sem érdemes felöltözni, mert esélytelen, hogy akármelyikből is legyen akármi. Spórold meg azt az egyet is, hidd el!
2021. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem értem miért lennék attól r.banc,hogy találkozok emberekkel,akik elsőre online szimpatikusak? Most nem mindegy hogy 4nap vagy 4 hét alatt csinálom...hanem 1 nap alatt?

Komoly kapcsolat a célom,úgyhogy nem csak szórakozok.Nyilván aki megfog,arra emlékezni fogok...és mondjuk a 4 találkozó után lehet 2 kiesik.Vagy mind a 4 kiesik.

Elméletbe praktikus és gyors társkeresés is...mert időtől és szervezéstől függően rövid idő alatt tudok sok férfival találkozni.És a nagy számok törvénye alapján így hamarabb is találhatom meg a párom.

2021. aug. 15. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!