Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet abból bajom ha egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból bajom ha egymás után több pasival is randizok?

Figyelt kérdés

Mármint kerülhetek-e kellemetlen helyzetbe?

Úgy értem hogy praktikusabb és egyszerűbb hogy 1 napra betervezek 4 pasit mondjuk.Mindegyik kap egy órát,és akkor egymás után találkozok velük.

Nem kell 4 szer felöltözni,sminkelni stb...nem kell 4 szer menni a találkára,időt és energiát is megspórolok.A társkeresőn rengeteg pasi ír,a többség idióta vagy okádék,de így is sok marad,akivel belefér egy tali hátha alakul valami.

Nagyjából egy helyre szervezném pár utca eltéréssel a 4 randit.Kicsit félek tőle hogy az első randipartner még ott tekereg a környéken utána is,és meglát a következővel,vagy akár az utána lévővel is.Vagy pl. a következő előbb érkezik és még a másikkal vagyok és meglát :)

Szerintetek jó ötlet ez?



2021. aug. 15. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

"Most nem mindegy hogy 4nap vagy 4 hét alatt csinálom...hanem 1 nap alatt?"


Neked mindegy lenne? Hányadik helyet szeretnél a pasi életében, ha azt mondaná, hogy egy napod van bizonyítani, sőt, 1 órát adok, és te vagy ma a harmadik. Esélyes lenne?


Ha szerinted ez normális dolog, csináld, szerintem tiszteletlen és gusztustalan. Tegyük fel annyira jó a randi, hogy a 2. meg akar csókolni, aztán mész a harmadikra és az is jó fej... bleaaah. Hol a határ? A nagy számok törvénye alapján meg is érdemled, ami ebből kisül!

2021. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ideje felébredned 11-es.

Mert erről szól a társkeresés.Az emberek egyszerre ismerkednek sok emberrel.És a személyes találkozó a lényeg...nem cseverészni akarok,hanem hogy kiderüljön működik-e a kémia.

És a pasik is ezt csinálják..egyszerre több csajt fűznek...és mindegyiknek nyomatják a szépet,épp az aktuális a legcsodásabb a legszebb.Vagy az nem gáz? Hogy lehozná egyiknek a csillagokat,aztán utána megy a másikhoz is ugyanazzal a dumával.

Lehetne ez akár nyílt verseny is,hogy tudják csak a pasik hogy vannak vetélytársak...győzzön a legjobb.A vesztesek senkinek sem kellenek!

2021. aug. 15. 17:14
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
12. Arról nem olvastál még, hogy a végtelennek tűnő számú választási lehetőség is lehetetleníti el napjainkban a mély kötelékek kialakulását? Minek lennél már nagyon szerelmes valakibe és lenne neked ő nagyon fontos, ha azt érzékeled hozzá hasonló új pasit bármikor máskor is tudnál találni napok, hetek alatt? Folyamatos ott lebeg mindenki feje felett a lecserélhetőség egy másikra, jobb(nak tűnő)re, újra, akivel (még) nincs gond, stb. Ez az emberek egyéni döntésein is múlik, hogy ne egy ilyen világban éljen valaki.
2021. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
kamu kerdes, mar egyszer tuti kerdezted ezt itt..
2021. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
81%
Amit te akarsz csinálni azt úgy hívják villámrandi, ha erre vágysz akkor menj olyan helyre, ahol ilyet szerveznek és mind2 fél tudja a játékszabályokat. Ha véletlen megfog az egyik, akkor is 1 óra után pattintod, mert jön a következő? És normális emberek vannak annyi tisztelettel a másik iránt, hogy nem fűzögetnek egyszerre egy tucat embert, ha valaki van annyira szimpatikus, hogy találkozzak vele akkor arra a 2 napra fel tudom függeszteni a keresést, hátha ő lesz az az egy. Az általad leírt hozzáállás miatt van az, hogy az emberek nem bírnak leállni, mert persze mindig jön egy jobbnak tűnő egyén
2021. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok buktató van benne, nekem egy napon eddig 2 randi volt a max, de elég durván leizzadtam. Az első el akart kísérni a második helyre, mert nyilván azt mondtam, hogy egy barátnőmmel találkozok. Gyakorlatilag sehogy nem lehetett lerázni, elkísért és 5 percen múlott, hohy találkozik a következővel. Aztán ott van a keveredés, hogy akkor most melyik mivel foglalkozik, melyikkel beszéltem ezt a témat vagy azt. Inkább 'szűrd meg' őket egy telefonos beszélgetéssel, ott is sok minden kiderül, legalábbis több minden, mint szimpla chaten. Én nem ajánlom, egyáltalán nem tudtam így jól érezni magam, állandó adrenalin volt az egész.
2021. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, én ezt javasoltam is egy barátnőmnek, aki sokszor panaszkodott, hogy fáradt randikra járkálni, hogy tegye egy napra, sőt egymás utánra őket. Meg azt is, hogy ne esti randi legyen, mert egyrészt a nap végére már fáradtabb, akkor is, ha nem dolgozott aznap/hétvége volt. Másrészt meg napközben nem muszáj annyira kiöltözni, magassarkút sem kell húznia, ő is sminkelős, viszont nappalra egyszerűbb smink is elég.
jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!