Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen tahó és ha iszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen tahó és ha iszik minek írogat nekem?

Figyelt kérdés

Megismertem a neten sajnos egy pasit, ő közel a 40-hez ,én 35 éves vagyok és sokat beszélgettünk vagy 5 napig, sajnos a táv miatt nem tudtunk találkozni, meg nem is siettük volna el a dolgot. Aztán kezdett ellaposodni a beszélgetés, én alig írtam, ő alig írt ,és már rájöttem, hogy annyira nem is tetszik, talán csak a lelkesedése fogott meg. Úgyhogy megírtam neki, hogy szerintem hagyjuk, mert így meg a táv miatt is ,semmi értelme. Elfogadta. Aztán rá pár napra tudom, mentek a Balatonra és nem kicsit berúgott és olyan stílusban írogatott nekem, hogy csak na. Másnap persze bocsánatot kért, meg játszotta magát nekem, hogy tudja hogy én túl jó vagyok hozzá, neki annyi mentális problémája van és nem akar engem is terhelni, de maradjunk jóban, hátha egyszer majd újra fellángol, ami igazából nem is volt. Lényeg a lényeg, hogy napok múlva sem volt jó vele beszélgetni és megbeszéltük, hogy hagyjuk egymást végleg. Erre tegnap rámírt szintén részegen mindenféle ocsmánysàgot, meg hogy én róla gyakorin írok ki kérdést ( na most tényleg) és ha nem fejezem be nagy baj lesz, és ezt megemlegetem! Rendesen megfenyegetett , de egyértelmű volt az írásából,hogy ismét részeg.

Ti mit tennétek azon kívül,hogy mindenhol tiltottam, ha ilyen pasival akadnàtok össze? Amúgy tök intelligensnek tűnt az elején ( kb 3 héttel ezelőtt ismerkedtünk meg), meg szerintem wznie ,ha nem részeg.


jún. 23. 08:31
 1/5 A kérdező kommentje:
*meg szerintem az is
jún. 23. 08:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj semmiféle megkeresésére, semmilyen formában ne állj szóba vele.
jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Aki random lerészegedik az nem intelligens
jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneknel csak az segit ha semmilyen formaban nem vagy jelen. Ne lásson vizualisan se ne is irkalj meg ismeroseinel se legyel tema.

Akkor lehet kikopni csak az agyukbol, kulonben mindig triggerelik magukat az ilyenek , ha képben vagy.


Ezek mindig keresnek vmit maguknak akiket szidhatnak akiken kiadhatják a feszkot, nekik ez a parkapcsolat. A másik egy eszkoz hogy meg tudja élni a benne levő sérüléseit.

jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát tényleg tiltottam mindenhol, remélem ez így elég.
jún. 23. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!