Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért írogat még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért írogat még, ha ez a múltkori randin elhagyta a száját?

Figyelt kérdés

Kicsit összevesztünk a randin, egyszerűen bunkó volt és megmondtam neki, hogy nincs kedvem a randit folytatni... Erre ilyet mondott, amit fentebb említettem. Ma meg mintha mi sem történt volna, írkál nekem, becézgetve engem.

Mire véljem?

De egyébként sem szeretem, ha egy férfi próbál lehúzni. Meg ha úgy van, ahogy mondta, keressen magának legszebb nőt, hisz végülis egy jóképű férfiról van szó. Szóval nem igazán értem, hogy mit szeretne ezek után.



2023. szept. 29. 19:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Na a telefon pont törölte a lényeget. Szóval ezt mobdta:" És egyébként is, őszintén megvallva, nem Te vagy a legszebb nő, akivel valaha találkoztam"
2023. szept. 29. 19:06
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
😂Megdugni, szórakozni rajtad és sikeres is, mert ahelyett, hogy letiltanád kérdést írsz ki.😂
2023. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Ezek után nemtudom mit szeretne, viszont azt se te mégis mit 😂

Hagyd a francba ezt a hülyét 😂

2023. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Huu errol eszembejutott a ferjem😅 o azt mondta nekem, hogy voltak nalam jobb női, viszont nekem olyan belsőm van, ami szamara verhetetlen.
2023. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért pofa kell ahhoz, hogy ilyet mondjon egy férfi(?) a randipartnerének.


Koptasd le! :")

2023. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De nem ez volt az első randink. A 10. Már túl vagyunk pár dolgon. Minek találkozgat velem, ha ezt gondolja és Ő magát ilyen átlagon felüli alfahímnek képzeli? A barátaim szerint csak megsértődött, hogy azt mertem mondani, hogy most haza megyek a randiról. Na ekkor kezdte el ezt a nem Te vagy a legszebb nő szöveget. Érdekes, hogy a múltkori buliban, mikor odajött hozzám, hogy másik egyébként nála sokkal jobb pasas, úgy ki volt bukva és verekedni akart vele... 🥹😁 Jó mindegy, csak érdekelt
2023. szept. 29. 19:26
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igazuk van, de ha tetszel is neki, azt nagyon szarul adja tudtodra. Éretlen, ez biztos, nem tudja az érzelmeit kezelni. Egy ideig ez izgis is lehet, hosszú távon rohadt fárasztó. Gondolom idősebb jóval, amiatt f.sik, hogy otthagyod. Én főként a 40es palik részéről tapasztaltam hasonló viselkedést.
2023. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De nem szeretem az ilyen férfiakat, akiknek addig jó vagy, amíg egyszer nem mondassz nemet. Ez ilyen controll mániás, domináns idióta lehet. Én a helyedben menekülnék. Az ilyenek szokták a nőket ütni, fizikálisan bántalmazni, no meg érzelmileg.
2023. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7. 28-nak nézett. Az 5. randin mondtam el, hogy igazából 40 vagyok és Ő a fiatalabb 2 évvel 😁🫣 Elkérte a személyim, mert nem hitte el 🥹🙂
2023. szept. 29. 19:42
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Attól még dugásra jó leszel kérdező! Te tényleg ennyire buta vagy?
2023. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!