Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért írogat még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért írogat még, ha ez a múltkori randin elhagyta a száját?

Figyelt kérdés

Kicsit összevesztünk a randin, egyszerűen bunkó volt és megmondtam neki, hogy nincs kedvem a randit folytatni... Erre ilyet mondott, amit fentebb említettem. Ma meg mintha mi sem történt volna, írkál nekem, becézgetve engem.

Mire véljem?

De egyébként sem szeretem, ha egy férfi próbál lehúzni. Meg ha úgy van, ahogy mondta, keressen magának legszebb nőt, hisz végülis egy jóképű férfiról van szó. Szóval nem igazán értem, hogy mit szeretne ezek után.



2023. szept. 29. 19:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10. Figyelj, én pasi fejjel gondolkodom. 1. Egy 40 éves nőnek nem kell már kamuznia és egész napokat telefonos hívogatásba és írkálásba invesztálnia. Ő ezt csinálja. Egyébként pedig nem szorul rám. Top pasi. 1000 nője lehet. De mégis ma is egész nap írogatott. Szóval semmi hülyeség nincs abban, amit kérdezek
2023. szept. 29. 19:47
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Istenem, kell neked éretlen kisfiú? Akkor játszd a játékaitokat. Ha nem kell, akkor tiltsd le.
2023. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű nyakig benne vagy ennyi randi után, de szerinted mégis milyen intelligenciája van hogy így kezelte a sertodottseget hogy téged degradalt? Ráadásul ha bunkó volt, jogosan mondtad azt amit mondtál. Más helyzeteket sem fog akkor éretten kezelni.

Az egy dolog hogy nyilvánvalóan kellesz neki, de ne ilyen emberre alapozó az életed. Megbánod később és akkor már jön a már gyerekünk van azért nem lépek. Hidd el sokan járnak így. Keress olyat aki megérdemel.

2023. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, ha valaki nem fog meg, nem írkálok a csajnak napokig, sem egész nap. Ha szexelni akarok, néha írok neki, mondjuk két naponta pár sort és ennyi. De ez szerintem kicsit más szitu lehet. Itt inkább arról lehet szó, hogy ki akar sajátítani és az összes döntést meg szeretné hozni helyetted. Nem igazán szeretné, ha Neked beleszólásod lenne ebbe a kapcsolatba. Én elfelejteném a fenébe. Valószínűleg akár Tőled valami komolyabbat, de az eszköztára tripla Red flag! Jól ebből nem jössz ki. 38 a pasi és ilyen szinten van? Érdekes.
2023. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez olyasmi mint amikor a használt cuccra tesóvevő érkezik és megpróbálja kapásból a fele alá verni az árát, és cserébe szídja az árut hogy jogosnak érződjön. És így akarja az embert belerántani az üzletbe, ami igazából lehúzás is, meg morálisan sem okés módszerekkel próbál operálni.

Nyilván azért mondta ezt neked hogy még te legyél hálás hogy úgymond ilyen szinten aluli nővel összeáll nagy kegyesen, sőt még te teperj, neki annyit se kelljen már beleraknia a kapcsolatba mint eddig. Ugyanaz a helyzet mint a fentebb taglalt biznisznél. Ha ennyire sz*rnak van valami előadva akkor lehet menni mástól vásárolni, ahol jobb és olcsóbb. De érdekes módon sose oda mennek, főleg mivel olyan nem is létezik amire hivatkozik. Hanem inkább az adott embert próbálják lehúzni. Ne dőlj be te se.

2023. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező... semmibe nem telik neki írogatnia egy nőnek... ez őt is szórakoztathatja, elterhelheti magát a problémáiról. És őszintén, mind nők, mind férfiak nem csak a legszebb nővel/pasival szexelünk azok közül, akivel találkoztunk... Pszichopaták, vagy valami lelki nehézségekkel, szociális alulfejlettségekkel küzdő emberek sem arról híresek hogy annyira baromira csak kedvesek lennének amikor akarnak valamit a másiktól... mert nem tudják pontosan, hogy azt hogyan kell / a megalázással manipulálnak, vagy valami olyasmivel, hogy kevesebbnek érezd magad a beszólásaik miatt, és abból ők majd előnyt kovácsolnak...


Ne beszélj vele, ha ilyen bunkó volt. Ne ezen filózz, hogy mostmitgondol... elvileg ez neked nem fér bele, akkor csá. Ne őt akard kiismerni. Nyilván nem fog menni, mert nem ismered.

2023. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!