Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jellemző, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy a huszonéves nők idősebb férfiakkal ismerkednek ?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni tőlem fiatalabbakkal. 23-30 között lenne számomra az ideális. Én 35 vagyok.

A fiatalabbaknak még sokkal több a szabadideje és kevésbé körülményeket ha valahova menni kell mit mondjuk az én korosztályom.


jún. 22. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Változó.

Nem biztos, hogy az általad megadott korosztályban találnál a tiédhez hasonló érdeklődésű, gondolkozású nőt. A sokkal több szabadidő sem biztos. Valaki tanulna még abban a korban vagy bulizna te meg (bár nem tudom, mivel ezt nem írtad le) családot terveznél már.

jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy gyereket egyáltalán nem szeretnék. A család fogalma meg nem csak a hagyományos módon értelmezhető szerintem ( anya, apa, gyerek).
jún. 22. 21:08
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem annyira, de akad pár kivétel.
jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

25-35 között teljesen ideális.


Azt hittem nagyobb különbségről van szó

jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Hogyha 35 évesen neked több a szabadidőd, akkor ez azt is jelenti, hogy korosztályodban is létezik olyan nő, aki hasonlóképpen van.


Először tedd helyre magadban miért pont ezt a korosztályt keresed? Mi van, ha valakivel kölcsönös a szimpátia és 31 éves? Azonnal eldobod?


Egyébként volt már párkapcsolatod?

jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon jellemző. Sok ilyen van itt. De inkább a 40+ pasikra mennek vmi miatt.
jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Változó, van aki nyitott akár 10 évvel idősebb pasira is - pardon, Férfira. Mert ahhoz úgy is kell kinézned, s olyan személyiségednek, stílusodnak, kisugárzásodnak kell lennie hozzá!
jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nincs kizárva azért ha 31 vagy annál idősebb akár ha passzolnak az elképzeléseink.

Voltak párkapcsolataim, mindegyik hosszútávú. A legutolsónak pont az miatt lett vége mert már sehova nem mentünk, nem voltak közös programok, szinte nem is éltünk.

30 alatt az emberek még jobban vagynak az utazásra és az élmenyekre, ezért ez a fő célcsoport.

jún. 22. 23:14
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Az utazásra, élményekre vágyás nincsen összefüggésben az életkorral. Inkább személyiség függő. Ismerek nem kevés nyugdíjast is, aki bizony folyamatosan jár mindenfelé, nem otthon ül.
jún. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem, rendszerint már ők is a jó genetikájú, 16-20 év körüli magas (180+), karcsú (60 kg) szép arcú tinifiúkat szeretik.
jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!