Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság hol ismerkednek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol ismerkednek az emberek? (Főképp huszonéveseknek szól a kérdés! )

Figyelt kérdés
Annyira szomorú vagyok.... Hétköznap dolgozok, hétvégén intézem a dolgaimat és elképzelni sem tudom hogy hol fogok párra találni. Hogy csinálják ezt mások? Hiszen a dolgozó emberek így élnek. Ti hol szoktatok ismerkedni? Bulizni nem járok, és nem is szeretnék mert nincs olyan barátom akivel elmehetnék.
2014. aug. 8. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én sehol, mert minek?
2014. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
marad a társkereső vagy a francbook
2014. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kezdj uj hobbiba:)

Sport, nyelvtanfolyam, stb:D ahol fiuk lanyok is vannak:)

2014. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Áruházakban is lehet vásárlás közben. Nagyon sok ember van és nagyon sok féle lehetőség van arra, hogy megszólíts valakit.
2014. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ASOT ***** válasza:
Igen Denis jól mondja, bármilyen röhelyesen is hangzik alkalmas erre, egy Auchan, egy Tesco, Pláza is, de lehet h pont a postán fog előtted állni a sorban.
2014. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De én lány vagyok, nehezen tudok kezdeményezni. Pláne ha nem is jövök be az illetőnek, akkor elég ciki lesz.
2014. aug. 8. 21:50
 7/7 ASOT ***** válasza:

Mindenkinek rosszul esik ha elutasítják.


Ha a srác az üdítőknél van, akkor kiválasztasz egy olyan innivalót ami magasabban van és nehezebb és megkéred segítsen akkor is ha nem szereted azt az innivalót.


Vagy ha ruháknál van megkéred ne haragudj segítenél, szerinted a kéket vagy a pirosat válasszam. Bárhol vagy kérhetsz segítséget!

ÉS segítségért cserébe meghívhatod egy kávéra vagy üditőre, ha elfogadja akkor biztos szimpatikus vagy neki..... de csak ötlet.

2014. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!