Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon gáz, ha 29 évesen 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha 29 évesen 1 hónap alatt még nem feküdtünk le egymással?

Figyelt kérdés

Első komoly kapcsolatom lenne. Egyelőre sétálós, éttermes stb. randikon vagyunk túl, és úgy érzem, hogy kívánjuk egymást, de nem akarom elbénázni.

Ritkán tudunk találkozni (heti 1-2 alkalom). Áthívni sajnos nem tudom magamhoz (mamahotel). 1-2 hónapig meg még biztosan nem tudok elköltözni.


Sajnos teljesen tapasztalatlan és izgulós vagyok, szóval jó lenne valami nyugodt környezetben megejteni.

Mi lenne a jó megoldás? Hívjam el egy hétvégi nyaralásra és akkor ott történjen meg, aminek meg kell?


jún. 21. 09:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

És mégis hol szexelnétek, a gyerekszobádban?


Egyébként meg nem gáz, sőt! Aki komolyan érdekel, azzal egy-két hónapot biztosan randizom mielőtt szexre kerül a sor, és ettől mind a szex, mind a kapcsolat sokkal jobb lesz.

jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
48%

17# "A szex úgy működik, mint egy ragasztószalag, ami arra hivatott, hogy a nehezebb időkben is összetartsa a kapcsolatot"


Ragasztószalag? Nem. A szex mindössze egy testi késztetés. Nincsen lelki értelemben vett célja. Legfeljebb evolúciós szempontból beszélhetünk célról, ami az utódok nemzése és a fajfenntartás. Az, hogy az ember élvezi az egy biológiai adottság, az pedig, hogy megtanult védekezni, az megint egy másik kérdés. Köznapi értelemben szoktuk mondani, hogy "a szex tartja össze a kapcsolatot", de ez így a bulvármagazinok meg a horoszkópok szintje. Nem. A kapcsolatot a kapcsolatba vetett hit tartja össze. Szexelni bárkivel tudok, aki TESTILEG vonz. Viszont DÖNTHETEK, hogy csak xy-al szexelek, aki a párom. Ez a hűség. Ami egy választás, semmi köze a testi vágyakhoz.


"és pont ezért még fájdalmasabb tud lenni egy szakítás, amikor letéped ezt a ragasztószalagot."


A szakítás nem a szexualitás megszűnése miatt fáj. Ha ez igaz lenne, miért fáj olyasvalakivel is szakítani, akivel mondjuk éveken keresztül nem volt (már) intimitás? Mondjuk hosszú házasság után? Ott az érzelmi kötelék megszakadása fáj. Vagy ha nem voltak érzelmek, akkor a félelem az egyedül maradástól.


"A sokadik után már egyáltalán nem ragad, így ilyen esetben nevezhetjük érzelemmentesnek a szexet".


De, a sokadik szex is lehet érzelmes, de nem maga a szex miatt, vagy a közben használt technika miatt, hanem mert mondjuk sok idő után újra szerelmes leszel. A test szerelem nélkül is kielégül. Ha a lélek nem "elégül ki", az azért van, mert nem vagy szerelmes. Erre mondják, hogy érzelemmentes szex.



"A probléma a korai szexszel az, hogy azelőtt kötöd valakivel össze magad, mielőtt megismernéd, mielőtt kiépülne egy egészséges bizalom, tehát mielőtt a kapcsolatnak lenne alapja"


Nagyon jókat lehet szexelni olyannal is, akit még nem ismersz teljesen! Az, hogy későbbiekben csalódhatsz benne, ez mind igaz és aláírom, csak nem erről vitázunk jelenleg. A lélek attól nem sérül, hogy jókat szexelek valakivel, akit nem is ismerek. Attól sérül, ha a másik érzelmileg bántalmaz mondjuk. De ezek más dolgok, nem önmagában a szexhez köthetők.

jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 gergelice16 ***** válasza:
77%

#22 A szex kötődést alakít ki. Ezt a kötődést jelképezi a ragasztószalag.

Ez nem cél, hanem hatás. Persze, dönthetsz ahogy akarsz, attól még ott van, és van hatása. És ez a hatás gyengül idővel, erre mondtam, hogy nevezhetjük érzelemmentesnek idővel (bár valójában sosem lesz az, ahogy írtam is).


"Nagyon jókat lehet szexelni olyannal is, akit még nem ismersz teljesen!"


Sosem állítottam, hogy nem lehet. Ettől függetlenül lesznek következményei.


Legközelebb alaposabban olvasd el, mit írtam, mert többségében vagy olyanokba kötöttél bele, amit nem állítottam, vagy belekötöttél, aztán egy bekezdéssel később te is állítottad.

jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
49%
23# Lehetséges, hogy voltak állításaim, amikkel te is egyetértesz, de ez azért van, mert alapvetően nem kötekedni szerettem volna, hanem kifejteni a gondolataimat a témában.
jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
24%
24# Miért gyengül a kötődés? Ha szeretek valakit, ahhoz kötődöm. Akit nem, ahhoz meg nem. Nem merem kijelenteni hogy általános igazság, de nálam önmagában a szex az csak szex. Ha érzek is mellé szerelmet, az pedig a legjobb szex :) Nincs nálam ilyen, hogy X partner után kevésbé érzelmes a szex, nem ez határozza meg.
jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, menjen minden a ti ütemetekben, ne mások íteletére hagyatkozz

Esetleg egy kis meghitt motel szoba egy romantikus vacsi után. Vagy egy hétvége valamerre.

jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szegény 10-es...
jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kicsit megnyugtattatok, egyúttal úgy látom, hogy nagyon eltérő lehet az ingerküszöb. Ebből okulva, akkor mindenképpen átbeszélem vele a témát.


A hétvégi kiruccanást egyébként felvetettem neki és pozitívan reagált. De akkor ott sem fogom erőltetni a dolgot, bár szerintem nem is kell majd. ;)

jún. 22. 03:44
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Támogatlak téged. Hagyd hogy idővel kibontakozzon a dolog.
jún. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egy tök normális pasinak tűnsz, drukkolok nektek! :)
jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!