Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon gáz, ha 29 évesen 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha 29 évesen 1 hónap alatt még nem feküdtünk le egymással?

Figyelt kérdés

Első komoly kapcsolatom lenne. Egyelőre sétálós, éttermes stb. randikon vagyunk túl, és úgy érzem, hogy kívánjuk egymást, de nem akarom elbénázni.

Ritkán tudunk találkozni (heti 1-2 alkalom). Áthívni sajnos nem tudom magamhoz (mamahotel). 1-2 hónapig meg még biztosan nem tudok elköltözni.


Sajnos teljesen tapasztalatlan és izgulós vagyok, szóval jó lenne valami nyugodt környezetben megejteni.

Mi lenne a jó megoldás? Hívjam el egy hétvégi nyaralásra és akkor ott történjen meg, aminek meg kell?


jún. 21. 09:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Ha minden randit te fizetsz, akkor elég kézenfekvő lehet a megfejtés.
jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
Legközelebb hívd el egy olyan programra, ami ottalvós. Nem tudom, hol laktok, de ehhez mérten olyan helyet válassz, ami hétvégi program lesz, kirándulás, stb. hogy ne úgy tűnjön, hogy learatnád a befektetést, és csak szexelni akarsz végre. Mielőtt foglalsz, azért kérdezd meg, van-e kedve egy hétvégi utazáshoz. Abból látod, hogy ő hogyan viszonul a dologhoz.
jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz, sőt, ha komoly a szándék, akkor jobb nem azonnal egymásnak esni.
jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
3# Igen, jobb előbb minél többször neghívatni magad étterembe aztán lelépni xD
jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 gergelice16 ***** válasza:
90%
Az a gáz, hogy az emberek azt hiszik, a szex csak szimpla szórakozás, egy jó közös program. Mielőtt belevágsz, ajánlom nézz utána milyen lelki hatásai vannak a szexnek, és hogy milyen könnyen tudjátok tönkre tenni a kapcsolat alapjait, ha túl korán feküdtök le.
jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én most randizgatok 1 hónapja egy sráccal, eddig heti 1-2x taliztunk mi is, voltunk mindenféle programon, hozott-vitt mindig, nagyon édes és nagyon megvan az összhang, nálunk még csak csók volt kb. a 6. randin, de figyu, én nagyon örülök neki, hogy nem nyomul rám. Csinos nő vagyok, sok pasival voltam már, de komoly szándék esetén nem szeretem elsietni a dolgokat. Kb. 10 randiig ilyenkor nem szexelnék, előbb meg akarom ismerni. Még imponál is, ha kicsit félénk, mert legalább tudom, hogy nem egy fuckboy :D 28N
jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
28%

5

Lelki hatások, hagyjuk már. Ha két ember vágyik egymásra, akkor nincs miért játszmázni. Ha egyiküknek időre van még szüksége, akkor meg természetesen várni kell.

jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
29%
Számomra kiábrándító lenne. Mi lenne ha őt kérdeznéd meg mit szeretne?
jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

Az nagyon gáz, ha 29 évesen 1 hónap alatt még nem feküdtünk le egymással?


Miért lenne gáz, ha nem is tudod hova vinni "lefektetni"? Nyilván, ha ő akarta volna, felhív magához, vagy ő is mamahoteles?

Dobd fel neki egy hétvégi kirándulós programot, ami ottalvós, aztán meglátod, mit szól hozzá. EGyébként értem a lelki maszlagot, meg hogy meg akarja váalaki ismerni a másikat, de szerintem ebben a korban már a testiség is ebbe tartozik, hiszen abban is passzolni kell, hogy jó legyen a kapcsolat. Hiába találsz lelki társra, ha aztán kiderül, hogy a legalapvetőbb dologban nem tudtok egy húron pendülni, mert pl. egy prűd fapi.na...vagy impotens a pasi, eesetleg nulla technika, nulla fantázia. Hajrá!

jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
7# Ne kevedjük ide a lélek hatásait. Ezt maximum valami női magazinban olvashattad az ezotéria rovatban az apróhirdetések és a horoszkópok között. A szex pont, hogy nem a lélekről szó. A szex a testet elégíti ki. És nem kell hozzá érzelem, mert TESTI vonzalomról beszélünk.
jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!