Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden klappol, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden klappol, de nagyon rosszul csókol a pasi(?)

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, nagyon megfogott külsőleg és belsőleg is, szuper közös programjaink voltak, lassan haladtunk, de nekem ez is nagyon tetszett, hogy nem mindent az első alkalommal, így az beszélgetések, közös programok során elkezdtem kötődni hozzá, de amikor csókra került sor, az nem volt jó. Akikkel eddig csókolóztam, ha az első nem is volt fenomenális, gyorsan egymásra tudtunk hangolódni, de vele sajnos nem. Nem is csókolóztunk csak az ajkaim puszilgatta. A vonzalom az megvan, ha hozzámér, ha a közelemben van…. Csak a csók, ami nem volt jó, ez volt a tegnapi randin, nem feküdtünk még le, nem tudom az milyen lehet. Fiatalok vagyunk még, én 23, ő 22 éves, de volt már 2 komoly kapcsolata így van azért tapasztalata. Alakulhat ez még? Elég visszahúzódó, gondoltam rá, hogy nem tudta még teljesen elengedni magát?! Mert nem is rendes csóknak éreztem ezt..
jún. 19. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Alakulhat.

De akár beszélhetsz is erről vele és akkor biztos változtatni akar majd, ha amúgy részéről is minden klappol.

jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszahúzódó lehet nem akart lerohanni, úgy gondolja, hogy a nyelves csók még ráér, vagy nem is igazán szereti. Esetleg nem tud csókolózni hiába volt előtted kapcsolatban.

Meglehet neki mondani, hogy szereted a francia csókot, vagy kezdeményezed te és hátha el kezd utánozni. XD

jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, trombitás egy rézfúvós zenekarban.
jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Kár, hogy a csókolózás olyan készség, amit nem lehet fejleszteni.

Oh, wait...😑

jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!