Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a nő, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a nő, akivel randizok túl választékosan beszél és ez nekem furcsa? Nem akarom elküldeni, mert amúgy nagyon klappol minden és tetszik.

Figyelt kérdés

Nem az a baj, hogy nem úgy káromkodik, mint egy kocsis vagy hogy nem primitív, de annyira nem vagyok ehhez hozzászokva, a ilyen cifra beszédekhez.

Pl nem azt mondja, hogy egyik kicsi, másik nagy, hanem hogy jelentős méretbeli különbségeket mutat...

Vagy nem azt mondja, hogy valamit nem érteni, hanem további ismeretekre is szükség van...

Ilyesmik, de tényleg szembeötlő.

Na most tökre tetszik a nő. Tényleg gyönyörű meg okos meg imádok vele lenni, de ez olyan fura. Én nem ilyen körből jövök, haverjaimnek is szemet fog szúrni, ha bemutatom, most pl. leviszem dartsozni a kocsmába vagy a kávézóba, ahol szoktunk (ez a hobbim, minden haveromnak is), az tök fura lesz, mert nem ez nem szokás..


2020. okt. 20. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
A stílusa nem tetszik és sajnos ez egy olyan dolog ami döntő fontosságú egy kapcsolatban. keress mást!!!
2020. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem, ha egy húron pendültök, akkor nem lesz gond vele.

Karót nyelt amúgy vagy lazább?

2020. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne legyé proli e!
2020. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Keress valakit a kocsmából, az a te szinted!
2020. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy a italokra specializálódott vendéglátó egységben próbálja kicsit szimplifikálni a verbális kifejezésmódját, mert szociálisan el fog szeparálódni.
2020. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem karótnyelt, nagyon vidám
2020. okt. 20. 13:36
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Majd lelazul...

Ha amúgy talpraesett , vidám illetek egymáshoz akkor ez nem lehet gond...

2020. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Majd rájön, hogy te egy eccerű vagy és dob.
2020. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát istenem, olyan nem lesz hogy semmi hibája ne legyen valakinek. Arról nem is beszélve, hogy ez igazából hibának aligha mondható, inkább csak valami amit eddig nem szoktál meg. Próbáld meg elengedni, vagy pozitívan hozzáállni. Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gond a párkapcsolatodban valaha :D.
2020. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
A legjobb! Én is így beszélek!!!
2020. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!