Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráuntam volna 1 hónap után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráuntam volna 1 hónap után?

Figyelt kérdés
Már nem érzem izgalmasnak, mint az elején, az első 2 hétben. Pedig még nem is ismerem úgy igazán, de már elvesztettem iránta az érdeklődésem. Pedig nagyon kedves, aranyos és kimondta hogy szeret. Én nem tudom viszonozni, kicsit vonakodva találkozom vele. Első kapcsolatom és nagyon vegyes érzéseim vannak.
jún. 18. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd szegény srácot, ne húzd akkor tovább az idejét.
jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
"kedves, aranyos" jah, csajok szemében tipikus lúzer. Gondolom kinéztél valakit aki beszólt neked. :D
jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tartod izgalmasnak, mert normálisan áll hozzád és nem cseszi át a fejedet.
jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
2# A fiatalon "kedves aranyos" srácok érett felnőttként már nem annyira lesznek azok, miután a nők dobja őket, megtanulják, hogy nektek nem ez kell. De ti sem nevettek a végén, vissza fogjátok még sítni ezeket a normális srácokat 30-40 évesen, amikorra már kivénhedt nyálcsorgató inceláradat között kellene kiszemezgetni a normálisat. Csak akkorra már a normális férfiaknak feleségük, gyerekük lesz...
jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Bruderherz, olvasd el mégeszer a kommentem. :D
jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5# A T/2 nem neked szólt, hanem a nőknek, csak a te kommentedre reagáltam :)
jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%
Dobd ki szegény srácot minél hamarabb ne pazaroljatok egymás idejét.
jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!