Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, veletek volt már ilyen? Most mi van?

Figyelt kérdés
Az egész szexkapcsolatnak indult, két randi után feküdtünk le, mert mindketten csak szexet kerestünk. Hozzá mentünk fel, és annyira egymásnak estünk, hogy leszakadt pár gomb az ingemről. Szex után elmentem zuhanyozni, és ahogy jöttem vissza, az ágyon ült egy szál köntösben, és varrta vissza a gombokat az ingemre. Annyira felizgatott, ahogy érzékien kilátszottak a mellei, meg a teste, de ő koncentrált és varrta vissza a gombokat, hogy újra egymásnak estünk, és végül ott aludtam nála… Reggel együtt csináltunk reggelit, de nem mertem rákérdezni, hogy akkor ez most mi, még mindig csak szex, vagy most hogyan tovább? Szerintetek most mégis mi a következő lépés? Ez tegnap este volt. Ma irogattunk arról, hogy kinek milyen napja volt, meg stb. (23N és én 24F)

jún. 6. 23:28
1 2
 1/13 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg Tőle ?
jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Kis pillangók már nekiálltak repdesni?

Szerintem kérdező magadban te is tudod már a választ.

jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát szexeljetek tovább.. nem kell semmi extra lépés
jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 hát körülbelül…

Tovább kéne vinni kapcsolat felé, de utoljára 18-20 éves koromig volt valós kapcsolatom, de az is tini szerelem volt, szóval nem nagyon van ötletem.😅

jún. 6. 23:51
 5/13 anonim ***** válasza:
nem volt az olyan messze.... mond meg neki, hogy meggondoltad magad, szeretnéd vele megpróbálni és jöjjön el veled randizni megint... de azt is vedd lazára, legyen szex a vége, ha már azt kereste...
jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg addig verd a vasat míg meleg. Írjatok, találkozzatok sokat, dugjatok sokat, szóval alakits ki egy alapot a kapcsolathoz. Legyen neki jó veled, szexen kívül is keresd és próbálj programokat szervezni együtt, töltsetek együtt annyi időt amennyit lehet, de azért arra vigyázz, hogy ne szakadj a nyakába mármint ha igényli legyen ideje másra is, ne kelljen mindenképp megfelelnie neked.. Szóval ne legyen erőltetve a találkozás. Pár találkozó és látod, hogy mennyire kedvel. Ha igen alakul ez magától is.
jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Akkor mindenképp elhívom randizni, de most magamhoz hozom majd fel azért.:D Igyekezni fogok.:) Ha van még tanácsotok, az is jöhet, köszönöm!
jún. 7. 00:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Minő öröm,hogy két ilyen fiatalnak saját lakása van már.Ritkaság, már csak ezért is érdemes folytatni.
jún. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
vén emberként orulj hogy fel all még.
jún. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8 én nagymamámtól örököltem a lakást, és folyton újítgatom fel, a hölgy pedig egy garzont bérel, de amúgy nagyon kis cuki lakás.:) Meg totál az ő stílusa.

#9 24 évesen asszem az a normális, hogy “feláll még”:D

jún. 7. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!