Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyáltalán találkozzak ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán találkozzak ezzel a férfival? Vagy túl sok a " red flag " ?

Figyelt kérdés

Anyukám nem ér rá, úgyhogy veletek szeretném megbeszelni.

:D


29 éves vagyok.

Szingli , egyedülálló anyuka,van egy 4 éves kisfiam akit teljesen egyedül nevelek.

Van egy szuper lakásom ( bérelt) és egy normális munkám.

Tehát nagyjából minden oké.



Lovoon megismerkedtem Kb 1.5 hete egy 35 éves férfival.

Magas, kicsit ducibb mint ami nekem bejön de senki sem tökéletes.

Csapatvezeto egy nagyobb cégnél amúgy mindketten Külföldön élünk.

Kb 20 km-re lakik tőlem és azt mondta hogy mivel a munkahelye mellett lakik ,nincs autója.

Ha valamit autóval szeretne elintezni akkor használja az egyik céges autót, bármikor megteheti mivel ő a főnök. "


Ez már elég furcsa, soha nem találkoztam férfival akinek nincs autója de oké...

Azt mondta hogy ha úgy alakul és elkezdunk randizni, akkor azonnal vesz egy kocsit.


Minden szuper volt , nagyon jól beszélgettünk, úgy éreztem hogy megtaláltam a lelki társam.

Pár nap után számot cseréltünk és whatsappon folytattuk a beszélgetést.

Sajnos aznap kicsit megijedtem hogy minden túl tökéletes és hogy esetleg nem leszek elég jó a számára, így " szakítottam" vele és próbáltam megszakítani a kapcsolatot.

Másnap irt , ismét beszélgettünk és elmondta hogy ha ciki ha nem , sírt aznap este amikor " szakítottam " vele.

Sokszor utalt már közös jövőre, megmutatta hogy törölte a tarskeresot ( lovoo ) és mindig hangsúlyozza hogy mennyire komolyan gondolja velem.


Ma már 2x is elmondta hogy milyen jó hogy egymásra találtunk, milyen jó hogy én vagyok , és mennyire kedvel.


De hát még nem is találkoztunk!!!

Igen , én is kedvelem és tényleg nagyon nagyon nagyon jól megertjuk egymást de ez normális viselkedés?

Vagy pszichopata ???


Azt is mondta hogy semmit nem akar erőltetni, tiszteletben tartja a döntéseimet de néha nekem egy kicsit " sok " .


Meg egy példa.

Tegnap írta hogy ő egy Angyal

( szarmazasrol volt szó előtte)

Erre írtam hogy " én is az vagyok:-) " erre ő:" nem , de az leszel amint elveszlek feleségül "

Utána kiderult hogy a Vezetékneve Engel- Angyal.


Meg ezen kívül egyszerűen rengeteg utalást tesz a közös jövőnkre vonatkoztatva és mindezt úgy hogy még nem is találkoztunk.

Vagy annyira hülyének néz hogy szerinte az ilyen gyenge szövegtol egyből majd ágyba ugrok vele ?


Mit tegyek ? Egyáltalán talalkozzak vele ?



jún. 6. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mindkettőtökben túl sok a red flag.
jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
70%
Én nemhogy nem találkoznék vele már letiltottam volna. Vagy debilnek néz vagy pszichopata, valamint más mentális baja van mint a depresszió, vagy a nárcizmus. Tiltsd le!
jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
83%
Találkozz vele.. ott minden kiderűl azonnal.. nem olyan rosszak a kilátások.. azért érződik, hogy elbarikádoztad magad! Tessék megpróbálni.. mit veszthetsz? Ha ágyba bújsz vele se gond.. felnőtt vagy és lehet!
jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:

3, valószínűleg igazad van.

De akkor is, ez normális viselkedés?

Ha már pár randi lett volna és akkor ilyen, az szuper.

De lehet hogy túl sokat belelat valamibe ami nincs is.

Lehet hogy elképzelt valamit hogy milyen vagyok és azt kedveli ennyire ,de csalódni fog ha mégsem olyan leszek ....

jún. 6. 13:47
 5/72 anonim ***** válasza:
60%

A faszi csak játssza az eszét, mert általában ez bejön a nőknek.

Te magad viszont egy nagy red flag vagy. Pár felszínes beszélgetés alapján profilt rajzolni valakiről meg idegenektől tanácsot kérni itt... hát nem túl jó kilátás.

jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
5. Te honnan tudod hogy én mirol beszélgettem vele 1.5 hét alatt? Egyáltalán nem felszínes beszélgetések voltak.
jún. 6. 13:57
 7/72 anonim ***** válasza:
95%
Ne gyárts feleslegesen kritériumokat.. senki sem tökéletes!
jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, a párom is rengeteg közös jövőre utaló dolgot tett az első tali előtt, sőt azok előtt meg pláne, hogy mèg hivatalosan együtt se voltunk. Azóta is együtt vagyunk, nem volt őrült, nem kamuzott ( egyszerűen ő csak így tudta kimutatni az érzéseit).
jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
91%
A játszmáidtól én is sírnék.
jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
72%
Engem a kicsit ducibb-nál elvesztett :D
jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!