Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkó vagyok, így hóditok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó vagyok, így hóditok! Működhet?

Figyelt kérdés
Lényok válaszát várom elsősorban de fiúk is irhatnak:D Kort légyszi! 18/F
2010. okt. 29. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát igen a bunkó dolog az túlzás.

A lényeg,hogy ne nyald a se..ggét lépten nyomon,meg ne fuss utána mint egy pincsi.Ne hivogasd egy nap 10x,ne légy túl nyálas stb:) Ez az én véleményem.

21/L

2010. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
a bunkóságba nincs puncimágnes b*azd ez még nem esett le? mocskos b*uzik!!
2010. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A csajok az okos srácokkal beszélgetnek, és a szépekkel fekszenek le. Innentől kezdve mindegy, hogy bunkó vagy, vagy nem.
2010. okt. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
és az egos srácokkal mit csinálnak?:D én okos is meg szép is vagyok XD még sem volt még barátnőm:(
2010. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én amugy egy nagyon idegesitö paraszt alak vok :D (legaláb bevallom) de egy lánnyal soha nem tudnék parasztkodni ugyhogy szerintem ne legyél bunkó
2010. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
jah és gondolom levettétek a szövegböl de azér mondom fiu vok :D
2010. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Működik simán!Én buliban rendesen fűzöm a csajokat,haverom csak bunkóskodik és bejön!
2013. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ego nem kell, se tulzott magabiztossag es ondicseret.

De viszont hatarozott kell h legyen es kell h tudd h mit akarsz, es ha ez valakinek nem tetszik telibe teszel neki akar hogyha egy bombazo is, o is csak egy ember semmivel se kulomb v jobb mind te.

Ezt nem fogjak fel sokan es azt hiszik h egy 10es csaj csak kigyurt szepfiukkal alnak ossze, teny h kell magadra adj, higenia kicsi stilus, de ne a mai buzas stilust mar kerlek:)) Engem a legjobban Robert Downey Jr. tud inspiralni, elveztem mikor a vasember 1 v 2be mar nem tudom pontosan, felkerte Peeper v h irjak tancolni, mondja h nem! oke akkor mennyunk:)) szoval ez kell a lanyoknak, persze ne rancigald ha nem akar, kerj fel egy masik lanyt ha o eljon akkor ez felfigyel rad h van valami benned ami kell mas csajnak szoval mar valami alakul.

Ez a srac ebbe a filmbe eleg jol csinalta, de aze nem kell megalazni a csajokat s foleg nem szexjatekszernek kihasznalni, ha azt teszed sose lesz rendes kapcsolatod, de a papucssagtol is ovakodj. remelem segitettem 19f

2013. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!