Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működhet még a dolog kettőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet még a dolog kettőnk közt?

Figyelt kérdés
A lánnyal jártam egy hónapig, de aztán hagytuk. Végül is ilyen baráti szakítás volt, azóta is nagyon jóban vagyunk. Tetszett/ik neki egy fiú, de neki a lány barátnője tetszik(legalábbis úgy vettem észre) és emiatt a lány inkább nem próbálkozik. Most elhívtam valahova, azt mondta szívesen eljönne velem. Amúgy is sokat szoktunk szórakozni, iskolában is beszélgetünk sokat, meg játszunk stb. Lehet még köztünk valami? Esetleg nem venné bunkóságnak ha rögtön bepróbálkoznék nála? Inkább várjhak kicsit?
2011. máj. 7. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én ezt női szemmel megítélve lehet azt mondanám, egy jó barátság kezdete.. de végül is akármi előfordulhat. Mond el neki, h még szereted.. csak ha ő nem így van vele, nehogy ezért távolodjatok el egymástól..
2011. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 John1x válasza:
én mint fiú nem jönnék össze vele egy barátság többet ér mint hogy megint össze jöttök és megint szakítotok mert a szerelem nem tart öröké :) azért sok sikert
2011. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sztem ha a csaj szemszögéből nézzük akkor kezdj el neki kedveskedni,bókolni meg ilyenek nem tudom hány évesek vagytok de azért ha mondjuk az iskolában páran pl.cikizik védd meg,állj ki mellette és a bnőjétől kérdezd meg hogy bejössz-e még neki...vagy kérd meg hogy derítse ki neked..ennél jobb ötletem nincs.....de próbálj meg a bnőjétől kideríteni vmit(persze olyan bnőjétől akinek elég sok mindent elmond)sok sikert!!!
2011. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben :) De ma eléggé úgy tűnt hogy kedvel. Együtt mentünk haza, nagyon jól elvoltunk, mint az elmúlt hónapban soha :)

Amúgy 14L;14F

2011. máj. 9. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!