Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működhet még a dolog kettőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet még a dolog kettőnk közt?

Figyelt kérdés
A lánnyal jártam egy hónapig, de aztán hagytuk. Végül is ilyen baráti szakítás volt, azóta is nagyon jóban vagyunk. Tetszett/ik neki egy fiú, de neki a barátnője tetszik(legalábbis úgy vettem észre) és emiatt a lány inkább nem próbálkozik. Most elhívtam valahova, azt mondta szívesen eljönne velem. Amúgy is sokat szoktunk szórakozni, iskolában is beszélgetünk sokat, meg játszunk stb. Lehet még köztünk valami?
2011. máj. 7. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvesztettem a fonalat...
2011. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapd le, és szerintem nem lesz már probléma ;):)
2011. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ebből még jó kapcsolat. Elsőre közbejött a másik, de az "kifújt". Érdemes belevágni.
2011. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És szerintetek nem venné rossz néven a Lány, ha most rányomulnék? Mert így is nagyon szarul érzem magam, mert részemről önző dolog ugyan, de örülök hogy nem jöttek össze. Szóval nem bunkóság hogy rögtön bepróbálkozok?
2011. máj. 7. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer élsz
2011. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!