Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki mégegyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki mégegyszer ráírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Lehet ez most gáznak fog tűnni, de kíváncsi vagyok mit mondtok!


Tinderen megláttam egy férfit, akit sajnos véletlen rossz irányba húztam. Megtaláltam instán és írtam is neki. Ennek már egy hete és semmi válasz, még el se fogadta az engedélykérésemet.

Arra gondoltam, hogy lehet nem nézi az engedélykéréseit, ezért arra gondoltam, hogy írok neki messengeren mégegyszer, de félek az már nagyon gáz lenne 😅

A Ti szemszögezekből szánalmas lenne mégegyszer próbálkozni?


22/N



máj. 31. 17:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szánalmas, ha elolvasta és úgy nem reagál.

Ha nem látja, akkor nem gáz.


Maga a Tinder gáz a maga hazug húspiacával, de ez egy másik fejezet.


F/32

máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
Irj rám:)
máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjad. Ha eddig nem nézte meg, akkor gyorsabban úgyse fogja látni, hogy írtál.
máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Várjál még.
máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem,mert tiktokon olvastam ezzel kapcsolatban kommenteket, és sokaknál hónapok elteltével nézték meg
máj. 31. 18:32
 6/24 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem látták
máj. 31. 19:00
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
De ha írsz neki megint, azt se fogja látni. Észreveszi, amikor észreveszi. Sajnos ez ilyen.
máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki ha ennyire akarsz. Előfordulhat, hogy tényleg nem vette észre, ha engedélykérésekben landolt. Viszont ha aktívan fent van ezeken a felületeken, akkor nem gondolnám, hogy nem vette észre. Azt is el kell fogadni, hogy lehet nem akar neked válaszolni.
máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Én felhívnám. Fene se sz.rakodna ezzel, hogy látta, nem látta, ha látta, miért nem ír, ha nem látta, akkor mikor nézi, miért nem nézi. Ez akkora baromság.


Ha vkitol akarok vmit felhivom megkérdezem és le van tárgyalva. Ha nem veszi fel akkor viszont nyilvánvalóan tud(ni fog) arrol hogy volt nem fogadott hívása tőlem.

máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Felhívni Szerintem már túlzás lenne egy nőtől. Főleg ha neki is volt már olyan élménye, hogy valakit nem tudott lerázni. Jó, hogy nem a címét nézed meg és csengetsz be hozzá.
máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!