Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket szólhatnék ahhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket szólhatnék ahhoz a férfihoz, akivel csak az utcán futok össze, köszönőviszonyban vagyunk, és nagyon finoman szeretném éreztetni vele, hogy bejön?

Figyelt kérdés
Nem ajarok nyomulós lenni! Csak, hogy vegye a lapot, hogy tetszik.

máj. 28. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A finom utalásokkal, úgy hogy véletlenül sem kelted a nyomulás látszatát sem nem jutsz semmire.

Tulajdonképpen úgy akarsz rá hajtani, hogy ne vegye észre, hogy hajtasz rá.

máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

10: semmiképpen nem akarom randira hívni, az már sok szerintem egy nő részéről.

Én pl. Olyanra gondoltam, hogy odaszólok mosolyogva: örülök hogy látlak.

máj. 29. 05:46
 13/16 A kérdező kommentje:
Ilyen kedves, sejtető kis odaszólogatásokra gondoltam.
máj. 29. 05:48
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nem elég.
máj. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Inkább állítsd csak le beszélgetni, hogy mi a helyzet vele mostanában, valószínűleg úgysem az utca közepén akarja megbeszélni az életét, szóval ha érdekled, felajánlja, hogy üljetek be valahova valamikor, ha nem érdekled, válaszol pár mondatot aztán elköszön.
máj. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar megvan a koszones szint, akkor a smalltalk a kovetkezo. Noi reszrol leginkabb a segitsegkeres a bevalt formula, a nem tudod hol lehet elintezni az xy dolgot? Ha ott eppen nem is tudja, legkozelebb tudni fogja.
máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!