Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy pont neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pont neki nem tetszem?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy rengeteg fiú az iskolában már próbálkozott nálam, viszont van egy srác a suliban aki mintha észre sem venne...mikor elmentünk egymás mellett a folyosón rendesen utánam nézett(egy osztálytársam látta aki mögöttem jött), de amúgy meg mintha észre sem venne. Miért? Olyan zavaró, hogy húsz pasinak tetszem egyszerre de aki nekem kell, az meg mintha átnézne rajtam :(
2010. okt. 29. 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
összejöttök*
2010. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat kedves utolsó :)

Nem arról van szó, hogy nem mernék kezdeményezni, de eddig tapasztalataim szerint, mindig mikor én kezdeményeztem egy srácnál, nem lett túl jó kapcsolat belőle. Meg szeretném kicsit nőnek érezni magam, nem szeretném én leszólítani Őt érted :)

Valahogy el kell érnem, hogy hozzám szóljon. Mert azt tudom, hogy már észrevett,de az sajnos még nem elég.

2010. nov. 2. 12:25
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy éppen azért tetszik igy, mert úgy érzed, átnéz rajtad? Lehet, hogy egyszerűen kell neked egy kihivás. Egyetértek az előttem szólókkal, ha kell neki valami, kezdeményez. De azért egy-két jelet ha adsz neki, nem árt meg.
2010. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, én pontosan így gondolom, bár én még sose kezdeményeztem, ahhoz én túl félénk vagyok :D Nagyon sok sikert, és szerintem neki is tetszel, mivel megfordult, meg.... kaptál jeleket, de ő is félénk, és ha valóban tetszel neki tuti odamegy hozzád előbb-utóbb. Lehet, hogy csak év végén megy oda amikor már nagyon kínozza őt a dolog. Nem látok bele a fejébe :D én elhatároztam, hogy várok, ami nem túl jó ötlet, de jobbat nem tudok :D sok sikert neked :) majd mesélj
2010. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy félénk. Nem olyan típusnak látszik.

Az a baj, hogy végzős, szóval ha év végén jön oda az nem túl szerencsés.

2010. nov. 4. 07:47
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is pont így gondolom, hogy nem félénk, de azok a fiúk a legfélősebbek, akik nem mutatják. pl: volt egy osztálytársam, aki az osztály macsója volt, és mesélték a fiúk, hogy oltáson bujkált mindenki mögé, és meg akart szökni :D tehát a külső nem mutat meg mindent :D és a legtöbbször amit mutatunk azok nem mi vagyunk....
2010. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
csak felöltünk egy álarcot, és így próbáljuk védeni magunkat, vagy ezzel próbálunk másoknak kárt okozni.. pl: én is néha keményebbnek mutatom magam, hogy ne szórakozzanak velem, nem túl keménynek, de ... xD érted
2010. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Elbújkált mindenki mögé? :D

De tényleg szerintetek mit tudnék tenni?

2010. nov. 5. 07:29
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom.... Én pl semmit se fogok csinálni, ami elég hülye ötlet, de jobbat nem tudok :D Ha Te nem vagy félős, akkor neked megér egy próbát, kérd el az msn címét, de ha nem akarsz lépni, akkor csinálj úgy mintha csak egy egyszerű véletlen miatt szeretnéd elkérni, találj ki valamit, te ismered a srácot (valamennyire) pl: ha van valamilyen különleges dolog rajta mondjuk egy nyaklánc kérdezd meg, hogy honnan vette, mert Te olyat akarsz az unokatesódnak.... :D találj ki valamit majd mesélj :)
2010. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg bújkált tök vicces volt, de tudod ő a sebezhetetlen...... :D fiúk
2010. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!