Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy pont neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pont neki nem tetszem?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy rengeteg fiú az iskolában már próbálkozott nálam, viszont van egy srác a suliban aki mintha észre sem venne...mikor elmentünk egymás mellett a folyosón rendesen utánam nézett(egy osztálytársam látta aki mögöttem jött), de amúgy meg mintha észre sem venne. Miért? Olyan zavaró, hogy húsz pasinak tetszem egyszerre de aki nekem kell, az meg mintha átnézne rajtam :(
2010. okt. 29. 15:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha utánad nézett, bejössz neki. Én is szoktam ilyet, ha már cikinek tartom, hogy mindig bámulom. Aztán ha elment, mégsem bírom megállni, hogy oda ne nézzek :D


16/f

2010. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De én eddig nem vettem észre, hogy bámulna. Azt láttam már, ha egyedül vagyok akkor szoktunk kb 3 másodpercre egymásra nézni de ennyi.
2010. okt. 29. 15:54
 3/21 anonim ***** válasza:
Miért pont az kell neked, akinek nem tetszel?
2010. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mert végre egy olyan pasi aki férfias külsőleg is és nem káposztalé lötyög a fejében.
2010. okt. 29. 16:13
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Káposztalé??


Kikérem magamnak, egy rendes férfi fejében minimum sör lötyög :D

2010. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
van ebben a srácban valami..annyira megfogott benne valami nem is tudom mi ..nem is találok rá szavakat..pedig még nem is beszéltünk, de már így sokat jár a fejemben..muszály valahogyan felkeltenem az érdeklődését. kérlek segítsetek
2010. nov. 2. 11:06
 7/21 anonim ***** válasza:
*muszáj, lehet hogy az ő fejében nem káposztalé van, de a tiedben meglehet :/
2010. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen tényleg, ne haragudj, valamiért mindig ly-vel írom, pedig tudom, hogy j.
2010. nov. 2. 11:55
 9/21 A kérdező kommentje:
De köszi! Ezentúl majd jobban igyekszem. :)
2010. nov. 2. 11:56
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem hogy ugyan ez a gondom, látom, hogy bejövök a srácnak, de lépni nem, manapság szinte mindent a nőknek kell csinálni, a fiúk várnak ránk és nem fordítva. Jó lehet most elkeveredtem a témától bocsi. Szerintem Őő :D, na megvan :D ugye írtad, hogy milyen férfias meg minden, akkor várd meg amíg lép. Ha tetszel neki egyszer lépni fog, ha meg nem, akkor meg nem férfias. Ennél jobbat nem tudok tanácsolni, ja de :D ha nem vagy olyan félős mint én, akkor kezdeményezz. pl: kérd el az msn címét. Ott majd kibeszéltek mindent és ha bejössz neki öszejöttök. Majd mesélj. :D
2010. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!