Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi után “kellene”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után “kellene” megkérdeznie, hogy leszek-e a barátnője?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, ő pedig 33 éves férfi.

Nekem eddig egy hosszú kapcsolatom volt még tini koromban, azóta nem ismerkedtem senkivel.

Vele március vége óta randizok, egyelőre hetente 1x sikerül összehozni a munka miatt. Letisztáztuk hogy mindkettőnknek komolyak a szándékai. Tudom hogy nincs rá írott szabály és nem akarom sürgetni a dolgot, csak érdekel hogy mikor szokott feljönni a nagy kérdés.

Nálatok mennyi idő után történt meg?


máj. 27. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Osztom 10et. Nálam is igy működnek a kapcsolataimban, hogy egyértelmű, nem kell kimondani.


Talán utoljára ilyeneket általánosban kerdeztem csak más lányoktól hogy leszel a barátnőm, megyünk krétával rajzolni? meg ezeket

máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kevés a heti 1 találkozó, de egyelőre így tudjuk megoldani. Mindketten sokat dolgozunk és más településen élünk.

Én is úgy gondolom hogy az ember érzi amikor eljön az a pont, hogy egy pár lesznek.

De nemtudom nála hogy működik ez a dolog.

máj. 27. 21:27
 13/15 anonim ***** válasza:
De látod a heti 1 ből, hogy működik nála. Heti egyszer van rád igénye jelenleg. Akkor is te látod hogy az is egy félnap e vagy egy hétvége e tele haverokkal programokkal élettel, vagy épp csak 4 fal közt.
máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Osztom az előzőek véleményét, én se mondtam ilyet soha, egyetlen barátnőmnek sem. Pedig az utolsó azóta már a feleségem. :-)

Igen, ezt érezni kell.

Írtad, kérdező, hogy te úgy érzed, nem vagytok egy pár. Hát az a kérdés, miért érzed ezt.

máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Beszéld már meg vele 2 hónap után könyörgöm, ha ennyire nem egyértelmű. Nem kell némát játszani.
máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!