Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi után “kellene”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után “kellene” megkérdeznie, hogy leszek-e a barátnője?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, ő pedig 33 éves férfi.

Nekem eddig egy hosszú kapcsolatom volt még tini koromban, azóta nem ismerkedtem senkivel.

Vele március vége óta randizok, egyelőre hetente 1x sikerül összehozni a munka miatt. Letisztáztuk hogy mindkettőnknek komolyak a szándékai. Tudom hogy nincs rá írott szabály és nem akarom sürgetni a dolgot, csak érdekel hogy mikor szokott feljönni a nagy kérdés.

Nálatok mennyi idő után történt meg?


máj. 27. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Mi 3 hónap után összeköltöztünk. Fél évvel később mutatott be a családjának és akkor hivatkozott rám először a barátnőjeként.
máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem kell feltétlen kérdezni, ha komolyra fordul a dolog akkor érezhető, hogy együtt vagytok és persze olyankor már nincs senki más a képben. Ha csak egyszer találkoztatok, akkor nálatok ez még nem a komoly kategória. Főleg úgy, hogy azóta eltelt 2 hónap..
máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell megkérdeznie, soha nem kérdeztem ilyen a páromtól.
máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha felvállal téged kézen fogva az utcán, akkor jártok, akkor a barátnője vagy. Amíg ez nem történik meg, addig ez csak szexkapcsolat.
máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hetente 1x találkozunk, nem 1x találkoztunk eddig összesen.

Felvállal és a tesójával is találkoztam már. De nem érzem úgy, hogy mi egy pár vagyunk.

máj. 27. 20:43
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

4-es, szerintem nem feltétlen.

Szexkapcsiban is eshet jól kézen fogva a séta alkalomadtán.

Mondjuk az inkább árulkodó, hogy március óta még ott tartotok, hogy csak heti egyszer van találka, szerintem ez nem valami sok, vagyis hát szerelmes ember azért ennél többet igényel szerintem. Azért ez már majdnem 3 hónap.

máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk az inkább árulkodó, hogy március óta még ott tartotok, hogy csak heti egyszer van találka, szerintem ez nem valami sok, vagyis hát szerelmes ember azért ennél többet igényel szerintem."


Totál egyetértek. Nagyon kevés ez a heti 1 találkozó.

máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4. Nem ezen múlik.


Kérdező: Én az első randi után rákérdeztem a páromnál ( ő a pasi), hogy most akkor mit szeretne tőlem, akar e kapcsolatot, határozottan igent mondott, így azóta együtt vagyunk. Azt mondta, azért nem kérdezte mert szerinte egyértelmű volt a randi alapján.

Nos, nekem nem, mert korábban voltak olyan randijaim amik ugyanígy egyértelműnek tűntek, hogy igen, de aztán kiderült hogy a pasi szimplán csak nem merte a szemembe mondani, hogy nem jöttem be és nem akar tőlem semmit. Neten keresztül közölte a többség amelyik nem, az szimplán ignorált, majd letiltott mindenhonnan szó nélkül. Nem egy ilyen eset volt. Így nekem már nem volt semmi kedvem, se türelmem találgatni, és szerettem volna tisztázni a helyzetet, utálom a bizonytalanságot, főleg ilyen téren.

A legelső pasim pl az első randi végén kérdezte meg anno, hogy lennék e a barátnője.

máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Kérdezd meg tőle, hogy akkor most hányadán álltok.
máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Még soha nem volt olyan, hogy explicit ki kellett ilyent jelenteni. Egyszerűen tudtuk.
máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!