Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rövid kis elmélet. Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid kis elmélet. Vélemény?

Figyelt kérdés

Van egy lány meg 2 fiu. a lány lesz A az egyik fiu B a másik fiu C. Akkor a szituáció.

A járt B-vel. fél év után szakitott B.

C legjobb barátja B.

C-nek tetszik A.


Akkor most A ha összejön C-vel akkor B nemfog megsértődni?

a fiuk nemszoktak ebből gondot fordítani?

bocsi hogy zavaros.^^ válaszokat köszönöm :)


2010. okt. 29. 15:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen támogatom, hogy B jöjjön össze C-vel, A-val csak a baj van :o
2010. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:)
2010. okt. 29. 22:43
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg fog haragudni és egy csaj vagy más esetben pasi nem éri meg egy barátság tönkre menését.. tapasztalat..

De ezt miért nem kérdezed meg haverodtól? Én is voltam már így barátnőmmel.. meg kérdeztem tőle,hogy haragudna-e érte.. ő haragudott érte mert attól hogy szakított vele szarul esik neki.. Szerintem kérdezd meg a haverod;) De Te tudod..=)

Puszi 18/L

2010. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát, az én barátom volt már B az előző kapcsolatánál :D Ő 2 év után szakított a barátnőjével, akit már fél éve el akart hagyni, de a lány öngyilkossággal fenyegetőzött, a szakítás után mg játszotta az összetört szívűt... aztán 2 hónappal ezek után összejött a barátom egy nagyon jó haverjával. Onnantól kezdve a barátom nem beszélt se a lánnyal, se a sráccal, még 1 évvel később sem (mikor már rég velem volt). Rákérdeztem, miért, azt mondta, bántotta az önbesülését, hogy a haverja képes volt összejönni az ő volt barátnőjével, ráadásul ilyen rövid idővel a szakításuk után... Én ezt azóta se értem, bár szerencsére már jóban vannak és azóta a 2. srác is kidobta a csajt mert rájött, hogy milyen elviselhetetlen :D

Szóval szerintem ha jóban vagytok B-vel, akkor kérdezd meg, mit szólna. Ha nem vagytok jóban, akkor ne érdekeljen, ő dobott ki, egy szava se lehet. :D lehet h b és c összeveszik, de ez megint nem a Te bajod. :)

2010. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2010. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

én ebben a helyzetben voltan én 14/L vagyok és a pasim szakított velem utána kb 3 hónapra a barátjával jártam, de nem volt hosszú kapcsolat

én azt vettem észre h igenis megsértődött rám is és a barátjára is..nem mutatta ki annyira, de észre lehetett venni

2010. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
hát...ez ténleg zavaros...de sztem A nyugodtan összejöhet B-vel...ha megis haragszik ő szakitott A-val szóval az ő hibája:D:D:D
2010. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hopsz C akart lenni B....és B az aki nem baj ha megharagszik:D
2010. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek :) <3

a kép tetszett amugy.XD

2010. nov. 1. 20:17
 20/21 anonim ***** válasza:
köszi^^
2010. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!