Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokat bringázós férfi milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat bringázós férfi milyen esélyekkel ismerkedhet egy tőle felső testre valamivel izmosabb (testi arányokban többnyire egyforma, vagy kisebb termetű) sokat futó nőnél ?

Figyelt kérdés
máj. 26. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

hm, külsőségek .....

és teljesem mindegy hogy milyen belső tulajdonságai vannak az nem számit?

máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Kiszámoltam az esélyt, szaknyelven valószínűséget. 0.783414 jött ki.
máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mikeXxX ***** válasza:
46%
Kissé vulgáris leszek de mondom neked elő veszed a tökeidet oda mész hozzá beszélgetsz vele aztán majd elmondod mert most jelenleg semmi az esélye akkor viszont 50% lesz.
máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Sportol mindkettő, így egyaránt jobb az esélyük, hogy egymásra találnak.
máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
eddzél felső testre konditeremben inkább és akkor lesz több lehetőséged
máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na, ugye, hogy a felsőtestbe egyből beleköthet (amit lassú, vagy gyors lekoptatásban nyilvánul meg). Többet kellett volna kondizni bringázás helyett. Leszívod a felsőtested a sok tekeréssel.
máj. 26. 10:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyáron én konditerembe ? Mikor ott a természet konditeremnek, felmenni a hegyekbe. Madarak se bírnak magukkal, repkednek összevissza. Inkább idén letojom, tetszek e így még, vagy nem.
máj. 26. 11:06
 8/11 anonim ***** válasza:
35 f vagyok. Rühellem a konditeremeket. 175 cm 87 kg vagyok, nem elhízott hanem izmos és nem a zárt teremben hoztam össze hanem az udvaron a szabad ég alatt. Nagyon vékony testalkattal indultam. Csináltam pár súlyt amit tudok emlegetni, venni gyakorlatilag semmilyen eszközt nem vettem az edzéshez pedig lenne rá pénzem is. Sokkal fontosabb a kaja, rendszeresen enni olyan táplálékot amitől fejlődni tudsz. Abszolút megértelek én is imádom a természetet. Van hogy ha nem lát senki az erdőben is lenyomok mondjuk példa egy tricepsz edzést, fekvőtámasz szűken, tolódzkodás hátsó fogással, nem kell hozzá nagy fantázia.
máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a külső is számit, hogy megkivánod e a társadat, mert ismertem valakit férfi nagyon vékony volt a felső teste soha nem kivántam meg a teste miatt, szóval nem gerjedtem rá ez a lényeg, és forditva is ez van ha férfiként nem olyan nővel vagy akire izgulsz, akkor csak muszájból tolod neki, mert ...
máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kigyúrva kívánatos lett volna ? Kérdés eke húzó munkaló kellene, vagy Zorro féle vékony rallys versenyló, ami a kanyart hátsó 2 lábas kézifékkel veszi, meg a kerítést is kidönti ha túlcsúszik a segge ? 🤔😁
máj. 26. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!