Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben megéri tovább próbálkozni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, viszont nem tudtam hozzá személyesen közelférkőzni így maradt a lutri, hát bepróbálkoztam a neten...

Bejelöltem Facebookon, írtam neki, egy napot körülbelül beszélgettünk, de nem non-stop, mert dolgoztam, sportoltam így nem tudtam a telefonon lógni állandóan. Válaszolgatott ő, de inkább csak tőmondatokban. Viszont én nagyon félős kezdeményező vagyok, így ha láttam, hogy lehet nem igazán érdeklem, nem írtam neki már másik nap. Nyíltan nem írtam meg, hogy nagyon bejössz és szeretnék ismerkedni, de érthette azért egy két mondatomból bőven.

Jól tettem, hogy inkább óvatosan visszaléptem?



máj. 25. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem tetted jól.
máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem tetted jól. Mert ha ő is olyan, mint te, hogy nem akarja kimutatni, hogy akar e valamit, akkor nem lesz belőle semmi.

Ha még tovább "nyomulsz" (bár ez még nem nyomulás amit csinálsz), akkor max. lepattint, de legalább megadtad a dolognak az esélyt.

máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Jól tetted. Ha egy lányt / nőt érdeklünk / nyitott a közeledésünkre, akkor azt a tudtunkra adja valahogy. A tőmondatokban válaszolás pedig a közelében sincsen ennek.
máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem én is, hogy aki viszont szimpatizál az aktívabb. Volt aki kezdeményezett nálam, vele például hosszú paragrafusokban beszélgettünk. Nem várom el, hogy ő lépjen, de az, hogy pár szóban elintézte a válaszokat az nem túl biztató.
máj. 25. 16:46
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
38%
Kétféle ember van; az egyiknek sikerül, a másik feladja.
máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De ha valaki nem vevő rám, nem kérdez, nem érdeklődik egyáltalán még csak nem is válaszol érdemben, annál minek teperni?

Ennyiből látszik bőven, hogy nem jönne el randira sem, ha elhívnám.

Épp nemrég jöttem rá erre. Ez a lány abszolút nem is próbálta meg a beszélgetést tovább vinni, míg egy régebbi miután az ő válaszára már én nem írtam vissza, másnap küldött egy képet csak úgy valamiről és próbált kontaktban maradni.

máj. 31. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, nem vagy az esete.
jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barito ***** válasza:
Hármas látja jól.
jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!